Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van mindenki ilyen...

Miért van mindenki ilyen rossz véleménnyel a Fiatokról?

Figyelt kérdés

Szerintem manapság semmivel sem rosszabb, mint bármelyik francia vagy akármilyen társa, mégis olyan negatív véleménnyel van róla mindenki, hogy az valami elképesztő. Személy szerint még csak egy 2004-es Ducatot vezettem, az teljesen korrekt volt, meg egy 1,9-es Stilot, ami ahhoz képest hogy hogy le lett húzva egyszerűen elképesztő jó volt, bár lehet csak azért mert olyan negatívan indultam neki.

Most ott állok, hogy nagyon szívesen vennék egy kettes Puntót, ilyen kis szaladgálós kocsinak, be a városba, suliba, barátnőhöz, stb. és 5-600 közt már teljesen elfogadható példányokat lehet látni, de mégse merem, mert mindenhol úgy húzzák.

Mivel lehet rosszabb, mint egy hasonló árkategóriájú Renault mondjuk, vagy akár egy német társa?


2015. febr. 3. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem a vezetési élmény miatt vannak rossz véleménnyel róla az emberek. Ennek inkább műszaki oka van. Végülis nem a legrosszabb, de ennyi pénzért jobb, megbízhatóbb autókat lehet kapni mán.
2015. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor mik a jobb és megbízhatóbb alternatívák?
2015. febr. 3. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Opel, Suzuki, Wolksvagen. És további Német és Japán autók. Ezek a legmegbízhatóbbak
2015. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!én nagy fiatos vagyok!volt kettes puntóm is!az a baj ,hogy a 80-as évek közepe-vége,illetve 90-es évek eleje-közepe között a fiat tényleg ritka szar autókat gyártott,ezt el kell ismerni mert ez tény!Rohadtak,tele voltak elektronikai gondokkal,tényleg kritikán aluliak voltak!aztán kinőtték ezt a korszakot,és ma már semmivel sem rosszabb egy fiat!csak még mindenkiben a régi kép él sajnos,így a legtöbben csak legyintenek,hogy ja az csak egy szar fiat!én a puntomat 6 évig nyúztam,a kopó alkatrészeken kívül,semmit nem cseréltem rajta!
2015. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, 5-600 közt ha jobban megnézzük mik vannak? Húsz éves F Astrák meg hármas Golfok. Esetleg kiváló Swiftek, de 19 éves vagyok, nem hiszem hogy nekem való lenne.. Vw-ből esetleg a Polo, de az olyan kicsinek tűnik, a kicsi kis kerekeivel, meg mittudomén, 195 centi vagyok, szerintem bele se férnék.


Én is csak erre tudtam gondolni, hogy régi sztereotípiákból indulnak ki az emberek.

2015. febr. 3. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem megbízható autó, de az baromság hogy ennyi pénzért van jobb mert ugyan abban az évjáratban ugyan annyi pénzért esetleg Thalia van.

Egyébként ki lehet fogni olyan Fiatot is ami nem problémás.

2015. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Fiaton tanultam, és elmondta az oktató, hogy sajnos bizonyos alkatrészek műanyagból vannak a kuplungban.

Szerintem rossz autókat gyártanak, se francia, se olasz autót nem vennék.

Gondolom azért a Ferrárira jobban odafigyelnek. :D

2015. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-600-ért vannak F Astrák? :D

Ezt hol nézted?


Azért beszélnek így ezekről az emberek, mert aki autózik, tuti, hogy besz.ta eggyel, vagy többel is.

Nekem 2 volt, egy Ritmo, meg egy Tipo.

A ritmo jó volt, az benzines volt, viszonylag. De annak is volt rengeteg hibája.

A Tipo dízel az....kritikán aluli volt, szinte minden létező alkatrész hibás volt benne, télen vettem, és belefagyott a hűtővíz egy része.

Nekem előtte Opeljeim voltak, nem is foglalkoztam vele, elvégre, akkor minek raknak bele fagydugót?

Az utca végéig nem jutottam el vele, úgy beállt a motorja.

Én hülye, meg tovább erőlködtem vele, hogy elinduljon. Lehetett kidobni a kukába.

Apám anno nem is tudom hányszor főzte meg az Opeljeit, azoknak meg se kottyant, és még a 30 éves D Kadettjén is minden alkatrész működött, a hátsó ablakfűtéstől kezdve az összes visszajelző lámpáig minden.

De pl a mai Opel dízelekben is Fiat motor van, na amikor ezt megtudtam, akkor döntöttem el, sosem veszek új autót, jó nekem a 30 éves öreg szar is.

2015. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó,jól értem hogy te az autóra akarod fogni,annak a hibája,hogy te voltál olyan hülye azt nem fagyállóztad fel,és emiatt belefagyott a víz!?!!?!mert minek ezt megtenni azért van a fagydugó!??!!??!!na jó,én léptem is a közlekedés topicból,ha ilyen emberek vannak szabadlábon.....és válaszolnak is az itt feltett kérdésekre.....
2015. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj annyi eszed van utolsó előtti amennyi ki se látszik..
2015. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!