Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vesznek már fel a...

Miért vesznek már fel a tinédzser fiúk lányos ruhákat, szoknyákat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a gyerekeim osztályában több fiú lányosan öltözködik, a lányok meg már teljesen fiúsak lettek. Miért van ez? A fiam is és a lányom is a Teleki Blankába járnak Pestre.
2008. szept. 22. 07:49
 1/9 anonim válasza:
79%
A Teleki Blanka egy erős gimnázium,viszonylag nívós,képzeld mi lehet a többiben! :P Az egyik fele azért öltözik így mert divatosnak találja (és sajnos az is) a másik fele pedig az előzőkhöz kapcsolódnak.Ha tőlük kérdeznénk meg valószinűleg csak makognának..
2008. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem már átmegy egyik nem a másikba, vagy nem tudom,de számomra is elég fura,pedig 17éves lány vagyok ( mellesleg én raszta :) és nem divatból). Én egy átlagos kisvárosi középiskolába járok és nálunk az ilyen fiúk és lányok szabályosan ki vannak utálva és mellesleg én meg a legtöbb ismerősöm örül neki, és így is találjuk normálisnak. :)
2008. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
Hát ez sajnos télleg így van.Én főleg a fiúkon veszem észre hogy "nőiesednek".Mindezt a divat kedvéért.Én 17éves vagyok és a korosztályomban egyre több ilyen fiú van, a nagy bánatomra:(
2008. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Szoknyáát?o.O

Mert buziik?:D

Am sztem azért mert ez a diivat..Ettől érzik magukat nagynak..Majd 10 év múlva jót röhögnek magukon:)

2008. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert EMO-sok az meg ijen kevertöltözékü baromság nézzmeg egy tokiohotel klippet és ámulj én ámultam.
2008. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
hát én 14 vagyok és nem látok 1 fiún se szoknyát..XD De amúgy meg ha a szűk gatyára gondolsz..most ez a divat, amikor te voltál fiatal más volt, most az lenne fura.. am meg szerintem mindig is úgyvolt,hogy vannak fiús lányok és lányos lányok és mindenki úgy öltözik ahogy akar.. lehet hogy abban az osztályban sok fiús lány van de attól még van 1 csomó csomó lányos lány, szóval nem igazán értek egyet a megállaoításoddal... De amíg neked nem ártanak vele addig semmibajod nincs tőle..de vegyél olyan ruháta fiadnak, amit ő szeretne!
2008. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
A világ legkeresetebb gyógyszere a fogamzásgátló.A nök vizeletében rengeteg hormon van amit a szennyviztisztitok nem képesek leszürni. minden mást,csak ezt nem.És amikor a fiuk vizet isznak ez bekerül a szervezetükbe. 1 ml spermiumban egyre kevesebb a megtermékenyitésre képes himivarsejt , egyre több a meleg fiu, egyre több a MELLRÁKOS FIU. és ezért. ezvan. ez ellen nincs mit tenni. ez egy ördögi kör.
2009. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Többet soha nem iszok vizet :s (legalábbis csapvizet nem)
2009. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

70- es években, Beatrice-s korszakban én is szűk farmert hordtam,senkinek nem jutott esszébe lebu izni, inkább átmentek az utca túloldalára félelmükben.(nagyjából úgy néztünk ki mint a punkok,csak hajfestés,kakastaréj nem volt)

Úgyhogy a szűk nadrág magában még nem meghatározó.

Amikor a nők elkezdtek nadrágot hordani a "normális" emberek leku vázták őket, pedig nyilvánvaló,hogy ettől egyikük sem az.

Az emberek többsége a megszokottól eltérő dolgokkal nem tud mit kezdeni, ezért kényszeresen jelzőket kezd használni, amíg meg nem szokja az új dolgokat.(pl mobiltelefon - megjelenése után: bunkofon)

2012. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!