Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! A fiatok hány éves...

Anyukák! A fiatok hány éves koráig volt hajlandó felvenni szandált?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fiam 16 éves. Már tavaly is csak cserkésztáborba és strandra menet vett fel szandált. Idén nyáron nem akart szandit, azt kérte, vegyek neki vászon cipőt. Megtettem. Ki lehet még váltani a szandált szellős, lyukacsos nyári cipőkkel is. Árban sincs nagy különbség. Ennyit megér, ne ezen múljon az önbizalma.
2016. szept. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az én fiam 27, tehát már nem mai gyerek..... de talán ha 6 éves koráig volt hajlandó szandált felvenni. Arra viszont rá tudtam venni, hogy naponta váltson cipőt - este szárítsa ki, lábspray, cipőspray a gombák miatt..... a mai napig nem hajlandó közszemlére tenni a lábait (pedig szépek)....... Tehát ez nem divat kérdése, hanem felfogás.... valaki így-valaki úgy.
2016. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
13 éves koráig.
2016. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bár én nem vagyok anyuka, de ha nem baj válaszolok. :D 15 évesen még mindig hordok szandált. :)
2016. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!