Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom sokat jár színházba!...

Lányom sokat jár színházba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lányom rengeteget jár színházba, már kicsi kora óta (az apja szoktatta rá), és erre a pályára készül, aminek nagyon nem örülök.

2017. jan. 4. 02:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
95%
Nem tudom mi ezzel a probléma. Én örülnék a helyedben,hogy színházba jár és nem drogozni. Szerintem sok szülő összetenné a két kezét ha ezt csinálná a gyereke és nem a fészbúk előtt ülne minden nap. Fogadd el,hogy ő ezt szereti. Nincs ebben semmi rossz.
2017. jan. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
KAMU. 14 éves kis spiné napok óta ilyen marhaságokkal "szórakozik".
2017. jan. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Inkább színházba járjon mint moziba. A férjed nagyon művelt ember lehet. Ez becsülendő hogy a lányotokat is műveltségre nevelte. Szerintem nincs ezzel baj. Ha érdekli és VAN tehetsége akkor ne aggódj miatta. Viszont ha az az oka az örömtelenségednek hogy érdekli de sajnos nincsenek meg hozzá a képességei, ESETLEG akkor egyet kell értsek veled.


Ezt az utóbbit azért mondom most, mert az egyik X faktoros, vagy megasztáros tehetségkutatóban mikor szórták ki az embereket a legelején volt egy 17 év körüli srác. Teljesen be volt zsongva, azt hitte jó hangja van és jól énekel. Aztán mikor elkezdett énekelni szédületes átéléssel tánccal mindennel csak a nevetség tárgyává tette magát és kiröhögték. A rokonai családja hibája volt hogy biztatták rá annak ellenére hogy tudták hogy csak hülyét csinál magából.


Félre ne értsen senki, én ezzel nem a lányt akarom lehúzni, csak most spekulálok, ugyanis nem teljes a kérdés kifejtése. Nincs megadva hogy a kérdező miért nem szeretné hogy a lány színházi pályával foglalkozzon. Ha van tehetség akkor miért ne, ha nincs akkor meggondolandó, de nincs kizárva a lehetősége.

2017. jan. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Feküdj a kamion elé.

Ilyen problémával :D

2017. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék. Nem bandázik, nem kocsmázik, hanem színházba jár... és egy szép hivatást készül választani.
2017. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Örülj neki, hogy legalább a lányod és férjed művelt a családban.
2017. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem te vagy az egyetlen ezzel a problémával. Minden más szülő örülne.
2017. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Csak remélem, hogy kamu. Mégis mi baj van a színészi pályával?
2017. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a gond?
2017. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Az egy dolog hogy színházba jár,meg ennyire érdekli valami, ez becsülendő. De a színészi pálya tényleg nem a legjobb választás.. maximum ha mellette van egy normális diplomája/ szakmája.

Viszont ha nagyon nem tudod lebeszélni, hagyd rá. Legyn vele boldog ha igazán ezt akarja. Csak mondd el a te véleményedet

2017. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!