Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit szólnának a...

Szerintetek mit szólnának a szüleitek, ha elmondanátok nekik, hogy lány szeretnél lenni, pedig anatómiailag fiú vagy, de lelked mélyén pedig lány?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Eleinte: szemèly szerint èn nem tudnám eloszor elfogadni/ feldolgozni/ felfognI.

Azutan par nappal biztos enyhülne ez a dolog, es mindenkèppen beszelgetnèk a fiammal. Mivel változtatni Nemtudnèk, elfogadnâm nagy nehezen!

2017. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon emberfüggő. Erre nem lehet választ adni, mert hiába fogadják el teljesen az egyik családban, hogy transznemű a gyerek, a skála másik végén ott az a család, aki ezért kitagadná.

A saját családodat te ismered.


(Bár ideális esetben ezt amúgy is sejti a szülő, régen rossz, ha késő kamaszkorban meglepetésként éri a bejelentés.)

2017. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem lányos fiam van, de a legelejétől tudtam, hogy valami nincs rendben. Csak annyit tehetek, hogy elfogadom, és mindenben mellette állok, még ha nehéz is. 15 éves, és egyre nőiesebben néz ki.
2017. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

A mentalitásuktól,hitrendszerüktől függ,amit csak te ismersz.

Ha liberálisak,akkor nem lesz gond,ha mélyen vallásosak,vagy konzervatívak,akkor nem valószínű,hogy elfogadják.

2017. jan. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
én lány lelkű vagyok, de fiú testbe születtem, szerencsére megoperáltak Szegeden, és most már teljes értékű nőként élek 21/L
2017. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdekes lenne, anyám gondolom azt mondta várjunk még mielőtt elhamarkodjuk, várjunk, apám meg tuti elkezdene poénkodni valamit, ő ilyen, de nem hiszem hogy ordenáré dráma lenne belőle... hogy a nagymamának hogy hozom fel az már jobb kérdés.
2017. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többen írták már, családfüggő. Azért kívánom neked a legjobb fogadtatást.
2017. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
57%

Az én szüleim tutira közölték volna, hogy takarodjak a hülyeségeimmel és ha enyire unatkozok, akkor tudnak ám még munkát adni a kiszabott házimunkán kívül is.

Meglehetősen szűklátókörűek és el sem tudják képzelni, hogy ilyen komolyan létezik.

Ha az én gyerekem jelentené be, bizony meglepne a dolog de nem ellenségesen. Mivel én sem vagyok épp normális a többség szerint, már csak az önmagam elfogadásához is kellett egyfajta nyitottabb szemlélet, így sokkal kevésbé akasztanak ki az effajta dolgok, mint mondjuk egy teljesen átlagos családban felnőtt embert. Mindenképpen igyekeznék megbizonyosodni róla, hogy tényleg transzi-e a gyerek, elvinném szakemberhez, stb. és próbálnék segíteni neki, hogy túléljen ebben az előítéletes társadalomban.

Nagymértékben szülőfüggő a dolog, emiatt úgy gondolom, hogy van az a típusú szülő, akinek a gyerek helyében nem mondanám el, amíg a szülő bármilyen formában rendelkezhet fölöttem.

2017. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!