Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Túl agresszív vagyok.

Mit tegyek? Túl agresszív vagyok.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Állandóan tiszta ideg vagyok és verekedni akarok.Nem tudom levezetni a feszültséget. Gyakran rámjön és akkor mindenkit megütnék. Karmolok,ütök,rúgok,harapok. Próbáltam sporttal levezetni a feszültséget de nem jött be. Valami ötlet? Nagyon nehezem bírom magam visszafogni és nekem is kínos :S
2010. máj. 6. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Menj el valami harci sportra.

De nincs valami oka,hogy ilyen szinten ideges vagy?

Mert ez a stressz is kiválthatja!

Családi,suli stb..

2010. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már jártam fél évig judozni. de bunkók voltak velem,ugyhogy többet nem mentem el. Meg elég lusta is voltam hozzá.

Családi gondok vannak :(

2010. máj. 6. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
akkor bisztos azért van ez a gond mert a családi viszonyok nem mekfelelők én is ilyen vagyok rám minden nap rám jön ha beszélni akarsz velem akkor nyugodtan irj privit ha nem akk nem
2010. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan így vagyok vele. Családi gondok stb. Már kezd elmúlni amúgy, de még mindíg elég sokat balhézok. Volt idő mikor élveztem, de már nagyon meguntam. Találtam elfoglaltságot. Kimegyek a haverokkal valahová és csak vagyunk. Elég nyugtató. Vagy üsd a falat, de okosan! az ujjaidra vigyázz! :D
2010. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Húzz be nekem 3 mat meg énis aztán jónapot :DDD
2010. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
6%

talán majd ha egyszer jól odabasz valaki nyugton maradsz


(judos lány)

2010. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

utolsó de kemény vagy... xD

én is járok bizonyos harcművészetre de menőzésből nem írnám ki, sőt alapesetbe szóba sem hoznám... k.öcsög.

2010. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

csak azért írtam ki mert mondta h judozott... és nem hiszem hogy menőzés, mert nem kötheted hozzám, hiszem inkognitóban vagyok.....


te vagy a köcsög:D

2010. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor te meg egy hülye p.csa vagy,hát ennyi :D


kérdező:mi történt azóta?

2011. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tetszenek az agresszív lányok.
2015. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!