Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden kamasz ideges, feszül...

Minden kamasz ideges, feszül és agresszív? Vagy csak én találkozom sokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy itt is amikor kérdeznek meg sem hallják a válaszok lényegét a legtöbben, hanem azonnal indulatból válaszolnak ledorongolnak.( mintha nem tanultak volna meg értelmesen gondolkodni, másokat meghallgatni.) Szóban is elég agresszívak, s mint hallom látom a hírekben a valóságban is előfordul.

Olyan mintha túl lennének pörgetve, fel lennének húzva. Én is voltam kamasz és buliztam is meg minden, de nem úgy érzem mi nem voltunk ennyire durvák mint a mai gyerekek. Ez a világ erre fejlődik?


2008. okt. 11. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Amikor te voltál kamasz, a saját viselkedésed érezted természetesnek.

A mai kamaszok is nagyjából olyanok, mint régebben.

Az igaz, hogy a világ pörgősebb, feszültebb lett.

2008. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Amikor a szulok sorra vesztik el a munkajukat, amikor a szulok sorra valnak, amikor a szulok idegesek, feszultek, akkor milyen legyen az a nyomorult gyerek?!

A mai vilagban elni szerintem egy felnottnek is kemeny dolog nem pedig egy nagyon erzekeny tinedzsernek.

2008. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
14 éves vagyok, és sokan mondják hogy annyira felnõttesen viselkedem, és mileyen jó, hogy nem vagyok a megszokott ideges kamasz. De bizony be kell valljam, hogy néha rámtör. Szóval szerintem ez a természettõl füg, hogy kinek milyen a természete.
2008. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%

sajnos igen , erre fejlődik a világ =(

általában a közösségtől függ de a kamaszok nagy része agresszív és nagyon csökönyös. szerintem az is a probléma hogy a mai világban van 1 bizonyos " de én kamasz vagyok" jelző és ezzel visszaélhetnek , es jobban feszültek agresszívabbak és akaratosak lehetnek . mert azt hiszik nekik ezt lehet csak azért mert kamaszok

2008. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
97%
nekem errol a z a vele,emye, hogy ebben kozre jaccik a TV es az internet is.manapsag a fiatalok korebben ez a divat esmahelyet hogy a normalis,csdes,nyugott fitalokrol vennenek peldat, inkabbb csende es nyugott veszz peldat az agreszibebbrol (nekem ez a velemenyem :()
2008. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg az mindamellett,hogy elfogadom a te véleményed. Hogy használd a helyesírás javító programot.Szürnyű ahogy írsz. Bocs.
2008. nov. 18. 20:10
 7/16 A kérdező kommentje:
Szörnyű Bocs
2008. nov. 18. 20:11
 8/16 anonim válasza:
84%
Nem baj csak a billentyuzet kicsit rosssz :P ékezeteket meg nem nagyon szoktam irni ha nem baj .De azert ertetted amit akartam irni?
2008. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
szerintem van egy másik típus is, habát elég kevesen vannak.. ezek meg "semmi nem izgat, totál laza vagyok" típusú emberkék... tök flegmák, semmi életcéljuk, suliba csak melegedni járnak, alig beszélnek stb. azért ez se helyes irány..
2009. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
én is az vagyok baaaazdmeeeg!+!!!!!!
2009. márc. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!