Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg anyát?...

Hogyan győzzem meg anyát? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

szlovák szavaló vesenyen a megyein 1. helyezést értem el.nemsokára lesz az országos verseny, Pestre kellessz utazni.ma elkezdi nekem:"biztos hogy elakarsz budapestre menni a SEMMINEK?"(ez fájt:()

én nagyon szeretnék, de anya most elkezdi h akkor nagyi menne velem...de nem érti meg h az tök ciki, meg hogy egy kicsit én a barátnőimmel is szeretnék lenni...segítség!SEGÍTSETEK!!!:(

11/L


2010. máj. 16. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még, ha az én lányom lesz ennyi idős én se fogom elengedni barátnővel ilyen messzire.
2010. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketten mennétek a barátnoddel?Busszal?Vagy menne veletek tanár is?Mert ha verseny,akkor gondolom nem kettotoket kuldenek el.Ha megy veletek egy felnott is akkor semmi probléma,de egyedul tényleg fiatalok vagytok rá.
2010. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
gondolom nem ketten akarnak menni a barátnőjével, hanem a suli viszi őket
2010. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tanár, akkor semmi gond.
2010. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak ketten indultok neki a nagyvilgnak,hanem busszal-tanárral akkor mehetsz,de ha csak kettesben akartok menni biztos nem engednélek el a barátnőddel,de nem is a nagymamát küldeném el,hisz büszke lennék a lányomra és elmennék vele :)

Anyukádnak biztos valami fontos dolga van,de egyedül nem szeretne elengedni,ami megérthető abban az esetben ha egyedül mennétek!

Ha tanári felügyelettel mentek akkor mehetsz,de ha nem akkor biztos csak felnőttel engednélek el.

Egyébként gratulálok az 1.helyezethez,ügyes vagy.

2010. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
nem biztos hogy messze laknak Pesttől, lehet Csepelen laknak.
2010. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.aki még akar, írhat. egyébként iskolabusszal, és legalább 4 tanárral, és kb. 40 gyerek. egyébként elég messze lakom, kb. 200 km...
2010. máj. 17. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mondd ezt:


anya légyszíves engedj el! lesz ott 4 tanár nem fogok elveszni megígérem hogy nem megyek ki a csoportból és nem csinálok bajt! és kérlek ne mondd azt hogy a semmiért megyek mert ez nekem nagyon sokat jelent! és ha már elkezdtem miért nem fejezhetem be?

2010. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát így már más a leányzó fekvése.:-) Így persze elengednélek, ha az én lányom lennél. Anyud mit mond, minek a nagyi, ha ott lesz 4 tanár is? Első voltam.
2010. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!