Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki ha kötelezővé tették...

Ciki ha kötelezővé tették nekem a sisak és a kerékpáros bugyi viselését bicóstúrán?

Figyelt kérdés
Vettünk kerékpárt mert elkeztünk túrázni a nevelőszülőmel és közölte hogy kapok sisakot és bugyit is amit hordanom kell ha túrázunk mert ezek kötelező felszerelések. Montam hogy jó de azt nem gondoltam hogy kényelmetlen lesz. Tegnap mentünk az első bicóstúránkra és hordanom kellett a sisakot és a bugyit is. A sisak kicsit zavaró a bugyi pedig kényelmetlen. Van benne egy vastag szivacs és kicsit szoros is. Azt monta hogy muszáj hordanom és neg kell szoknom... nagyon szigorú és a bugyit ellenőrzi is hogy rajtam van-e. A sisakot is minden túra előtt ellenőrizni fogja hogy jól be vagyok-e csatolva bele. Ez így normális vagy ciki szerintetek? Mennyi idő amíg megszokom a sisakot és a bugyit? 16L
2017. szept. 17. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

ez így a jó!

a biztonság soha nem lehet ciki

2017. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez ok. Csak olyam bugyit vegyen ami nem szorít vagy mégjobb ha biciklis nadrágot vesz inkább.
2017. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy szorosnak kell lennie mert ha túl laza akkor kidörzsöl. Szorosabb mint egy sima bugyi. Szerinte így tart jól mivel szivacs van benne de fura érzés nagyon. Olyan mint ha egy kicsit szoros liberóba lennék....
2017. szept. 17. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem ciki. A sisak téged véd. A bugyit én nem próbáltam, de biciklis nadrágban szoktam tekerni. Az elején furcsa volt. De sokkal jobb egy hisszú túrán, mint egy sima gatya.

Kérd meg h vegyen neked nadrágot, hátha abban jobban érzed majd magad. Ennek is paszentosnak kell lennie, h ne csússzon el, de,azért a csípődet ne vágja be.

2017. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem ciki!

Túrázni nem szoktam, de napi szinten biciklizni igen. A sisak igenis fontos.

Ezt a bugyit én még sosem próbáltam, de ha szoros próbáljatok egyel nagyobbat.

2017. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagy biciklista de mi a bánatomnak kell biciklis bugyi? mi a halálér jó?
2017. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert széjjelnyomná a fenekem a nyereg ha nem lenne rajtam bugyi. Egy biciklitúrán több órát töltök a nyeregbe. Gondolom nem véletlenül bugyiztat be. Remélem majd megszokom mert kötelezővé tette ahogy a besiskozást is.
2017. szept. 17. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezer éve bicajozok, de soha nem hallottam bicajos bugyiról :)

A betétes nadrág ugyanezt a célt szolgálja és tökéletesen kényelmes. Igaz, külső szemlélőnek olyan, mintha egy hatalmas betétet hordanál, de egy normális ember tudja mi ez, egyáltalán nem a ciki kategória, hanem nagyon hasznos. A jó betétes nadrág soha nem szűk, nem kényelmetlen, szerintem cseréljétek le azt a vacak bugyit egy ilyen nadrágra.

Vagy ha nem számít a plusz súly, lehet kapni zselés nyereghuzatot amit a nyeregre rögzíthetsz.

2017. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Olyan csúnyán bebuktál kérdező. Miért jó ilyet kamuból kitalálni?
2017. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A férfiak mindig ellenőrzik a lányok bugyiját. Mi ebben a furcsa?
2017. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!