Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot adhatok?

Milyen ajándékot adhatok?

Figyelt kérdés
mit lehet venni születésnapjára egy 24 éves súlyosan értelmi és mozgássérült fiúnak ruhán kívűl?
2008. okt. 21. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg zenei Cd lemezt.A sérült gyerekek nagyon szeretik a zenét és a mesét hallgatni(olyan intézményben dolgozom, ahol sérült gyerekek vannak)
2008. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg a szuleit vagy gondozoit hogy mire lenne szukseg? Lehet hogy tobb mindent is tudnanak neked mondani es akkor mindenki boldog lenne hogy az ajandek nem felesleges hanem tudjak hasznalni.
2008. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

őkazt mondják hogy semmit,de szeretném meglepni valami praktikus ajándékkal.amúgy köszönöm a válaszokat.

várok még hátha valakinek van még ötlete.

2008. okt. 21. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem függ attól, hogy mi az, amit tud csinálni. Ha tudja használni a kezét, és egyszerűbb dolgokra megtanítható, vehetnél neki xilofont, kis dobot (persze jó a játék is): zene, gyors én-csinálom-élmény! Ha nem működik a keze, akkor szerintem is jó a CD. Praktikus dolog: amitől önállóbb lehet. Speciális segédeszköz pl. étkezéshez asztalra ragasztható tányér, amiből ő is ki tudja szedni az ételt, anélkül, hogy magára öntené, a keze állását követő kanál.
2008. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ajándékozd neki az "idődet". Ha lehetséges, tölts vele néhány órát, ha megoldható, vidd el sétálni(akár kerekesszékben). Emlékezetesebb lehet számára, mint valami tárgy, és a szülei is lélegzetvételhez jutnának. Nem kis teher lehet a család számára. Minden elismerésem az ilyen családoknak...
2008. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!