Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy reagàlnàl ha a családtago...

Hogy reagàlnàl ha a családtagod azt mondanà neked, ugy kell beszélni a gyerekkel mint a kutyàval akkor majd megèrti hogy älljon meg vagy maradjon ülve?

Figyelt kérdés

Értelmiségi karrierista vàllalkozo ràadàsul.

A kisgyerek(ovis) öltözködèsnél nem akarta megvàrni mig felhuzzàk a cipzàrt es hasonlo szituk. Amikor valaki arrogànskodik a gyermeknevelésedbe


2020. máj. 5. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez 2 külön dolog. Amiről néhány válaszoló ír, és amiről a kérdező.


A NAGY kérdés, hogy milyen hangnemben hangzott el a kérdés, kérdező??


Mert valóban, ez LEHET pejoratív értelmű is.

DE lehet, csak arra gondolt, aki mondta, hogy HATÁROZOTTAN, RÖVID ÉS ÉRTHETŐ utasításokkal kell irányítani egy kisgyeret. Nem hosszú magyarázással. Mint a kutyákat is. Ebben az esetben igaza van


De nem voltam ott, hogy halljam, HOGYAN mondta.

2020. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket, lehet h ismétlek véletlen.

Kérdés, mit ért a rokon "kutyás nevelésen", de már eleve ha így fogalmazza meg valaki, az általában pejoratív, és lekezelő.

Tudod mit csinálnék egy ilyen rokonnal? (Feltéve, hogy nem veszélyes a rokon.) Beszólnék a "kedves" ROKONNAK, hogy "kussojj te dög! És üsssssz rendesen, blöki? Vagy megismerkeccccc inkább a tenyeremmeee??"

2020. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Erre én már nem mondanék semmit. A kérdésben szereplő mondat egy olyan fatális tévedés, és akkora butaság, hogy annak az embernek az értelmi színvonalát képviseli ugye, aki mondta; tehát ezt meg nem lenne érdemes kommentálni, mert aki ilyet kijelent, annak hiába magyarázhatnád.
2020. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!