Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadassam 5 és 2 éves gyermeke...

Beadassam 5 és 2 éves gyermekeimnek az infulenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
A kicsi még nem kapott, de a nagyobb már kapott 2 és 3 évesen, csak tavaly nem. Magunknak is gondolkodom, hogy beadassam-e? Amúgy nem nagyon betegesek a gyerkőcök. Szerintem mint az átlag.
2007. dec. 13. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked és a gyerekorvosnak kell eldöntened, csak a véleményekre vagy kíváncsi, ugye? Mi egyiknek sem adattuk be, mert hallottunk rossz történeteket és úgy gondoltuk, ha nem muszáj, nem adjuk meg azt a pici százalék esélyt sem, hogy baj legyen. Nem betegesek a kicsik, lekopogom, idén még nem is voltak náthásak se. Hallgass meg minél több véleményt és úgy dönts. Mindenképp jól döntesz, ne feledd...
2007. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Én nem adatom be a gyerekeknek(6 és 3 évesek). Féltem őket a szövödményektől v.mint csak így erősödik az immunrendszerük, ha minnél több vírust, ill. baktériumot tudnak legyőzni a " saját erejükből".
2007. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a családom felnőttek, gyerekek mind beadattuk egyszer, volt aki övsömört kapott tőle, volt aki 2 hétig beteg lett utánna, én senkinek nem ajánlom,
2007. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!