Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 50 év felett és még szeretne...

50 év felett és még szeretne gyereket , bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem,neki van egy lànya. Én eddig úgy voltam vele nem szeretnék gyereket... most meg hirtelen letámadott ezzel az egésszel, hogy szeretné és TŐLEM...

Fogalmam sincs mit tegyek, várni ebben az időben nem lenne jó..de azért ez egy eléggé fontos döntés.


2021. ápr. 15. 11:34
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
78%
Nem vállalnám
2021. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

9 Persze ez igaz de lehet ezt onnan is nézni, hogy inkább most biztos háttérrel női férfi részről is, mint két kispénzű egyetemistának ....

Az a baj mindenre vannak pro és kontra érvek.

2021. ápr. 15. 11:44
 13/53 anonim ***** válasza:
91%

Ez a sokadik ilyen kérdés az elmúlt hónapokban. Nem tudom véletlen-e hogy ennyi 50+os férfi akar apa lenni, vagy ugyan az a kérdező csak variál a kérdésen egy picit.

Én eddig is és most is azt mondom, nem 50 felett kellene gyereket vállalni, akár nő akár férfi az illető. Azt a gyereket fel is kéne nevelni.

2021. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván a kapcsolatotok minősége,milyensége a lényeg.Ha jó ideje együtt vagytok, akkor téged nem valószínű hogy eddig is befolyásolt, hogy mások mit gondolnak, rólad és a kapcsolatotokról, nyilván tisztában vagy vele hogy aki nem ismer az nem is érti miért vagy 19 évvel idősebb férfi mellett, illetve azt sem értené miért szülsz tőle gyereket.Ezen az oldalon meg eleve olyan előítéletes szinte mindenki, hogy csak arra tudok gondolni, hogy polgárpukkasztó kérdésnek szánod,meg vitaindító kérdésnek.Az aki 19 évvel idősebb férfit választ maga mellé lexarj, hogy más mit gondol,gyerektemában is.
2021. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Én nem írtam ki ebben kérdést, úgy látszik mások is később szeretnének. Neked is szól amit előtte leírtam, inkább később normális anyagi helyzetben, mint kispénzű egyetemistaként, vagy albérletben. Nem mindenki jómódú, és hiába akartam volna 20 évesen gyereket de hova? Anyumékhoz a félszobába ? Meg akkor még tanuló voltam... stb


Előző párom nem akart gyereket így én beletörődtem ebbe , mostani pàrom meg így lerohan ezzel, hogy ő igenis tőlem akar gyereket ....

2021. ápr. 15. 11:55
 16/53 A kérdező kommentje:
14 Nyilván nem itt a gyakorizók döntik majd el, de véleményt lehet kérdezni. Ma már ez azért nem világi polgárpukkasztó dolog.
2021. ápr. 15. 11:56
 17/53 anonim ***** válasza:
74%
Nem vállalnám. Amikor meg meghal akkor ott maradok a gyerekkel egyedül
2021. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Korábban már beszéltetek erről és abban állapodtatok meg, hogy nem lesz? Miért zavarodtál össze? Ha ti ketten együtt vagytok, akkor mégis kitől szeretne gyereket, ha gyereket szeretne?
2021. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

17 Ez bármikor fennáll. Egészséges , sportos barátunk halt meg a Covidban 42 évesen. Senki nem gondolta.


18 Csak említésképpen beszéltünk róla de tegnap este komoly beszélgetés során felhozta ezt, hogy szeretne tőlem gyereket és ha én is szeretem őt akkor miért ne ??

Kicsit furán írtam le, tőlem még nem szeretett volna senki...

2021. ápr. 15. 12:07
 20/53 anonim ***** válasza:
90%
én nem vállalnám.
2021. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!