Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 50 év felett és még szeretne...

50 év felett és még szeretne gyereket , bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem,neki van egy lànya. Én eddig úgy voltam vele nem szeretnék gyereket... most meg hirtelen letámadott ezzel az egésszel, hogy szeretné és TŐLEM...

Fogalmam sincs mit tegyek, várni ebben az időben nem lenne jó..de azért ez egy eléggé fontos döntés.


2021. ápr. 15. 11:34
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
79%
Három oldalnyi válasz alatt senki nem tette fel a legalapvetőbb kérdést: mekkora vagyona van a párodnak? Az egy dolog, hogy bárki bármikor meghalhat, de értelemszerűen a korral nő a kockázata, és nem mindegy hogy 2 fityinget hagy hátra az özvegyére és a gyerekére, vagy egy biztonságos egzisztenciát. Ezzel egy felelős ember számoljon. Nem kell ahhoz golddiggernek lenni, hogy mérlegelési szempont legyen.
2021. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz gyereket? Ha bármiért egyedü maradsz vele, el tudod tartani? Jó az egészségetek? Ha igen, akkor vállalnám, ha nem, akkor nem.
2021. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

31 Nincs különösebben vagyona, de átlagos rendezett anyagi helyzet.


32 Ez a jo az egeszsegetek? Ebben nem hiszek amit már leirtam több sportos fiatal vagy középkorú ismeros elkapta a Covidot egy bele halt kettő súlyos szövődmények.

Nemvart dolog mindig lehet.

Dolgozom el tudom tartani.

2021. ápr. 15. 13:18
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Persze holnap is elüthet egy autó, de azért nem mindegy, hogy nincs-e bármi örökletes nyavalya (pl. autoimmun izék) vagy olyasmi, amire a terhesség pluszban rá fog tenni (magas vérnyomás, cukor, gerinc... ezek népbetegségek). Ilyenkor mérlegelned kell, hogy ha még jobban lerobbansz, akkor a férjed vagy más lenne-e segítséged.
2021. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
34 Ha ezeket néznénk, senkinek nem lenne gyereke. Nem tudok súlyos betegségről.
2021. ápr. 15. 13:28
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
De te akarsz gyereket? :)
2021. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

36 Leirtam, egy korábbi hozzászólásban: én sokáig akartam de az előző párom 8 évig sem...

Így mire kvázi elfogadtam ezt a tényt addigra meg at fordult velem a világ és lett egy olyan pàrom aki akar gyereket....

Akkor mikoe én már bele nyugodtan hogy igyis jó ...

2021. ápr. 15. 13:38
 38/53 anonim ***** válasza:
90%

29

"45 évesen örökbe sem fogadhatnál, sőt, sok helyen 40-42 a határ, nem véletlenül."


Rosszul tudod. A) a fiatalabb fél életkorát veszik figyelembe b) 45 év korkülönbség lehet a szülő(k) és a gyermek között, tehát egy 50 éves házaspár 5 éves gyereket fogadhat örökbe.

2021. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

37

Értem és figyeltem is. :) De az akkor volt, most meg most van. Az az akkori párod volt, most meg a mostani van. Értem, hogy összezavarodtál, ez természetes is, de milyen érzéseket kelt benned, hogy ha szeretnél, lehetnél anyuka?

2021. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy szeretnél-e tőle gyereket, illetve hogy tőle szeretnél-e gyereket? Ha a helyedben lennék és minden téren tökéletes a kapcsolat, akkor nem zavarna a kora, különben össze sem jöttem volna vele. Viszont akkor ez a kérdés sem merült volna fel bennem.
2021. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!