Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokan hogy tudják verni a 2-3...

Sokan hogy tudják verni a 2-3 éves kisgyereküket ? 31 F

Figyelt kérdés

Sokat vagyok a játszótéren a gyerekemmel és sok ilyet látok. Egy 2 éves gyerek elkezd szaladni az út fele, az apuka rohan utána és akkorát ráver a fenekére tiszta erőből hogy minden egyes ütésnél a gyerek repül fél métert.

Vagy egy kisgyereknek meghúzza a fülét az anyja.


2021. ápr. 27. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem verés! És én is csaptam már rá rokongyerek kezére, mikor sokadszori, erőteljes szólás ellenére is teljes erőből dobálta a fakockát.


Sírt? Igen, de így járt, pont nem izgat. Kisebbik öcsém egy hasonló akcióval kis híján megvakította a másik öcsémet, mert az anyja: "jaj, kisgyerek még, csak játszik". Aha...


Egyébként nem kell túlozni, inkább sírjon a gyerek két-három percig, minthogy gyászoljon a szülő, mert a kölyke kirohant az autó elé. És igen, elég sokszor annyi hogy a gyerek gondol egyet, kirántja a kezét és már szalad is.

2021. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Derjaderja ***** válasza:
100%

De azt hiszed, megakadályozza a kiszaladásban, ha a fenekére csapsz? Nagyon nem. Ha már tud nem kiszaladni, akkor nincs szükség ütésre. Amíg nincs ekkora önfegyelme, addig a szülő felelőssége, hogy a gyerek ne futhasson az autó elé pl ne kerüljön olyan messze tőle, vagy előszór tegye be a kocsiba a kicsit, utána a többi cuccot stb.

Viszont a problémamegoldási mintát örökre elraktározza, hogy frusztrált helyzetben ütni kell/lehet.

2021. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!