Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam nagyon válogatós egész...

Fiam nagyon válogatós egész nap gyümölcsöt eszik mennyire baj? Most hogy van a kertünkben mindig azt akar enni. Cseresznye, eper, málna, ribizli.

Figyelt kérdés
Ezeket szokta megenni rántott hús, sültkrumpli, hús leves, szalámi, parizer, virsli, sajt, joghurt, gyümölcsök, sárgarépa. Ez nagyon egyhangú ? Néha van hogy mást is meg kóstol eszik, de ritka. Illetve reggel este kakaót iszik. Főzeléket egyáltalán nem tudom vele meg etetni.
2021. jún. 26. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
A mindennapos kakaózás egyenes út a cukorbetegség felé. A többi nem gáz.
2021. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
1: szerinted hány ember nő fel úgy, hogy minden nap iszik kakaót vagy eszik / iszik valami cukrosat? Segítek, milliók, nekem pedig egyetlen egy (!) cukorbeteg ismerősöm sincsen! Oké, hogy van az a szint ami felett a cukor rohadt egészségtelen ez egy tény, de azért nem kell átesni a ló túloldalára és demonizálni mindent amiben cukor van. Nem két karton kakaót borít le a kérdező gyereke egy nap egy raklap csokival, hogy egyenes úton járjon a diabétesz felé, megáll az eszem már komolyan. Mellesleg ihat a kérdésben szereplő gyerek akár cukormentes kakaót is, mert hogy már van ilyen, de ugye ítélkezni kell azonnal 👏
2021. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
#1 ne harahudj de pl a parizer és a legtöbb virsli ezerszer rosszabb a kakaónál mivel konkrétan húsipari hulladék, álszent vagy
2021. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező nem a kakaót kérdezte hanem a gyümölcsöt.... az én lányom 2 éves és mindössze 11kg de 2 nap alatt majdnem 1 kg cseresznyét megevett plusz egy kis epret... én is folyamatosan azt kérdezgetem anyutól hogy nem e baj de inkább örülök hogy eszik ebben a dög melegben...amúgy ő sem nagy étvágyú..
2021. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Én ezen a héten ettem joghurtot, dinnyét, sárgadinnyét, cseresznyét, meggyet, barackot, egy negyed pizzát, egy sajtos croissantot, egy tányér rizottót, meg talán egy tálka müzlit. Kánikulában én sem kívánom a normális kaját.
2021. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat. Ma direkt csináltam neki a kertben lévő gyümölcsökből hideg gyümölcs leves és így meg nem eszi meg. Sokszor már kivagyok hogy semmit nem akar enni. Amugy 3 éves lesz jövő hónapban. 15.5 kg.
2021. jún. 26. 15:44
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyhangú. Teljesen jó.

miért lenne baj ha sok gyümölcsöt eszik? Örülj neki.

főzelék.. A legtöbb gyerek nem eszi meg.

2021. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez messze nem nagyon válogatós, sokféle ételt eszik a fiad, egyen gyümölcsöt, ha azt kívánja, egészséges dolog.
2021. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Én is mindig ezen aggódok, a mi repertoárunk:


Eper, málna, banán, alma, körte, dinnye (lényegében bármelyik gyümi) de ezen kívül csak: sajt, joghurt,, pirítós, tojás, csirkecomb, brokkoli, zöldbab, zabszelet, keksz.


Ennyi. Kakaó sem (pedig vettem vitaminos kakaót, kifejezetten válogatós kölyköknek).


Ja meg fagyi 😁

2021. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%
Jó kövér.
2021. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!