Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportos gyereketek...

Kiscsoportos gyereketek meghallgat hosszabb mesét? Utána tud válaszolni a mesével kapcsolatban feltett kérdésre? Pl. milyen állatról szólt a mese.

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

Pár könyv, amit már akkor is olvastunk nekik és szerették, értették és beszéltek róla:

Pöttyös Panni

Pettson és Findusz könyvek

Alma Magdi könyvek

Vackor

3-5-8 perces mesék

Bogyó és Babóca könyvek

2021. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyan az én gyerekem még kisebb, de óvónőként azt láttam, hogy igen nagy különbségek vannak ezen a téren (is). Legtöbbjük a rövidebb meséket nyugodtan, figyelmesen végighallgatja, de a hosszabbakat csak kevesen, akik különösen fogékonyak a mesék iránt vagy nagyon nyugodt temperamentumúak. És van olyan is, aki egy rövid mesét sem tud végighallgatni, bár ez már nem feltétlenül van rendben. Különben életkoruknál fogva még nem képesek 15-20 percnél hosszabb ideig figyelni, és van, hogy még ennél is hamarabb elkalandoznak.(Persze ez is egyénileg változó.) Meglepnek a korábbi válaszok, mert én összességében nem ezt tapasztalom, de jó olvasni őket. 😊
2021. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!