Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a két évesemmel?

Mit csináljak a két évesemmel?

Figyelt kérdés

Nem hallgat rám.

Ma egyszerűen elfutott tőlem a bölcsi után, én meg próbáltam kergetni (várandós vagyok) és belerakni a babakocsiba. Aztán a babakocsi felborult, akkor már elkezdtem sírni. Egy dada jött a segítségemre.

Az összes többi gyerek szépen, kézenfogva megy a szüleivel haza. Az én gyerekem, meg mintha nem is hozzám tartozna. Ha apa megy érte, akkor ilyen gond nincs.

Mit csináljak? Nem engedek meg neki mindent, úgy gondolom következetesen nevelem, de miért nem számít az én szavam?


2021. dec. 1. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

Csak nem neveled következetesen, ha ennyire nem fogad szót neked.

Meg azért az sem éppen érett nöre vall, hogy sírvafakadsz, ha a gyereked rossz.

2021. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
2 éves kicsi nagyon, ha jön a tesó még ennél is rosszabb lesz, amilyen hamar csak lehet rakd be a kocsiba és kösd be, nekem nagyon jó gyerekem van, de azért emlékszem ilyenekre, hogy elszaladt, 3 évesen már jobb lesz sokkal.
2021. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Majd 37 hetes terhesen, beállt derékkal, csillagokat látva a fájdalomtól kíváncsi vagyok, hogy te mit csinálnál, te "érett nő", aki sose sír.
2021. dec. 1. 18:35
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes, ez volt a baj, hogy egyszerűen nem volt energiám berakni a kocsiba.
2021. dec. 1. 18:36
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Öszintén szólva érettebb nönk tartom magam, mint téged, ikrekkel terhesen sem jutott eszembe soha sírvafakadni amiatt, hogy a gyerek nem fogad szót. Hidd el, ikrekkel nem könnyebb, nehezebb mozogni meg minden!
2021. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

5-os kérlek tanits meg!

Kerülhetsz meg olyan helyzetbe hogy sírsz egész nap kívánom sose kapj majd olyankor rossz szót!

2021. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Amióta felnött lettem, azóta nem sírtam - nem vagyok kisgyerek, a sírás semmit nem old meg.
2021. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Halljátok k, arra senki nem gondol, hogy a kérdező terhes, amikor is a megváltozott hormon háztartás miatt a wcpapirreklamon is sírva lehet fakadni? Nem ismerős? Mindenki másképp viseli a terhességet, de egy csomó terhes nő ok nélkül is sírva tud fakadni. Ezért még nem éretlen.


Mellesleg én érzékeny lelkű vagyok, hamar elsirom magam kisebb dolgokon is, terhesség nelkul is, ettől még érett ő vagyok. Az empátia hiánya sem vall hűdenagy jellembeli érettségre, csak szólok.


Kérdező, érdemben nem tudok hozzaszolni, szerintem a dackorszakkal jár és a szépen kézen fogva menő más bolcsiseknek is biztos van más heppje, és van mikor nem fogadnak szót.


Kitartást, könnyű szülést!

2021. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
7 Az hogy totál érzéketlen vagy nem egyenlő az érettséggel🤷
2021. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Tudom, ikrekkel vagy terhes, a mezőn fogod megszülni őket mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül és egy sóhaj sem fogja elhagyni a szádat. Gratulálok neked.

Én meg szoktam sírni, nem gyakran, de sosem szégyelltem.

Felőlem versenyezhetsz ki a nagyobb, menőbb anyuka, hidd el nyugodtan fogok aludni amiatt, mert nem vagyok olyan tökös, mint te.

2021. dec. 1. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!