Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinaltok egy 2,5-3 eves...

Mit csinaltok egy 2,5-3 eves gyerekkel napkozben?

Figyelt kérdés

Na kifejtem mert furan hangozhat a kerdes:)


Igyekeztem mindig kreativan es hasznosan tolteni az idot a kislanyommal, sokat vagyunk a levegon, itthon sokat foglalkozom velem de hagyom egyedul is h feltalalja magat. Most valamiert lemerultem az elemeim ugymond, alig tudom kitalalni mit csinaljunk itthon. Sajnalom szegenyt, vmiert olyan levert vagyok allandoan, lehet vmi vitaminhianyom van v nem tudom.

Most is indulok erte az oviba (2 evesen szobatisztalett ugyh beirattuk az oviba mert az unokatesoja mar ovis es ettol annyira rakattamt h o is oviba akar menni pedig akkor meg azt se tudta mi az pontosan) es fogalmam nincs mit fogunk csinalni estig. De szeretnek jo kis otleteket mint regen, de egyszeruen annyira nyomi vagyok hetek ota


Ti mit jatszatok, csinaltok ilyen koru gyerekkel?


2022. jan. 3. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korú gyerekek imádják az ismétlődő tevékenységeket, úgyhogy nem kell ehhez nagyon "kreatívnak" lenni. Főleg, hogy csak az ovi utáni rövid időről van szó.

Nekem még itthon van az ilyen korú kisebb. Ha felébredt, biztos azt fogja kérni, hogy olvassunk egészen addig, míg a nagy haza nem jön az apjukkal. Utána társas, kirakó, vacsi, nagy fürdés és alvás.

2022. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Áprilisban lesz 3 a fiam.


Délelött én főzök/takarítok, addig ő egyedül játszik. 1 fele ebédelünk ,aztirány az udvar. 2 órát szoktunk kinn lenni. Utána ittbenn gyurmázás, festés, vasút építés, legozás, rajzolás, autózás. Mikor mihez van kedve.

Áprilisban kezdi csak az ovit

2022. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Derjaderja ***** válasza:

Mi most elmentünk a helyi kreszparkba futóbringázni, mert már később sötétedik.

De ujjfesték is jó, meg kezdtünk ilyen foglalkoztató füziket együtt.

Amúgy diavetítés, zenèles-èneklés, rajzolás, esetleg sütisütés vagy séta más családdal. Ilyesmi a délután.

2022. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!