Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anyák, hogy...

Egyedülálló anyák, hogy bírjátok kisgyerekkel, segítség nélkül?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 17:56
 1/6 anonim válasza:
70%
Én elég jól bírom.
2022. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedülálló apa vagyok. Jól bírom, főleg azóta, hogy át tudtam szervezni a munkámat. Most napi 6 órában dolgozok, ebédszünet sem kell ledolgozni emiatt. Ez a +2,5 óra nagyon jól jött.
2022. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok egyedül, mennyi idős gyerekkel?
2022. febr. 1. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En most nagyon nem. 2 kislanyom van, 4 honaposak. Az apjuk meg a szuletesuk előtt itthagyott, mert azt mondta, ő nem akar meg apuka lenni. Az első 3 honapban itt volt velem anyukam, beköltözött es rengeteget segített. Apukam szinten, amikor tudott, jott. Most viszont mar egyedul vagyok, persze most is szoktak jonni, de mivel masik varosban laknak igy csak hetvegen jonnek nehany órára.

En akkor dolgozom, amikor a babak alszanak, de az elmulg ket ketben nem alszunk semmit ejjel. Legalabbis en nem. Amikor az egyik felebred, a masik alszik, es valtjak egymást. Ma éjjel peldaul osszesen 3 orat aludtam. Most alszanak megint, szoval most kezdek dolgozni, de valoszinu fel ora es az egyikojuk felebred. Konkretan minden éjjel sirok, annyira benanak erzem magam. De imadom oket es ok adnak erot, hogy csinaljam.

2022. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó! Kitartást Neked! Én is két gyerekkel szinte egesz nap egyedul vagyok, igaz nekem dolgozik a ferjem,viszont reggel hajnalbaa megy, es csak altatasra er be. A gyerekek ejjel nekem is sokat keltek, most mar csak a kisebb! Idovel jobb lesz! Sok erot!
2022. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész jól bírom. Az eleje volt nagyon nagyon nehéz,de úgy gondolom akkor is csak azért mert bele kellett szoknom először is az anyaságba,és hogy egyedül vagyok a kicsivel.

Lassan 2 éves.

2022. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!