Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes elmagyarázni egy 4...

Érdemes elmagyarázni egy 4 éves kisfiúnak hogy nem vehet el feleségül egy 25 éves fiút (aki vigyázott rá)? Vagy hagyjuk rá,majd elfelejti az egészet?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 18:10
1 2
 11/15 Derjaderja ***** válasza:
86%
Abszolút van ilyen ebben a korban. Az anyukám pl a nevelőapjához akart feleségül menni.
2022. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ebben a korban és normális. Szerintem rossz ötlet egy földhöz ragadt magyarázattal letörni a kicsi kedvét. Meg kell hallgatni, aztán ennyi. Kinövi magától :-)
2022. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem olvasd fel neki az alaptörvény vonatkozó részét, és vilagosítsd fel hogy jelenleg ez nem lehetséges itt. De 14 év múlva nagykorú lesz, addig biztos kitalál valami megoldást, te támogatod, nem sok az a pár év korkülönbség.
2022. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
13# ilyesmit írtam a 3-asban és nem tetszett. Másfél évtized múlva épp az At-ben lesz a megoldás a kicsi most felmerült problémájára.
2022. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%

Én annyit mondanék, hogy házasodni felnôtteknek lehet, ezért ha majd felnôtt, ô is házasodhat.


Nem kezdeném el részletezni, hogy jelenleg kivel lehet, kivel nem, mert felesleges.

Mire odáig jut úgyis változik a gondolkodása. Ha az egyik kislányt akarná feleségül venni az oviból, akkor is valószinûtlen, hogy 20 év múlva tényleg ôt veszi el.

De még akár a törvények is változhatnak addig, úgyhogy lehet, hogy a mostani elgondolás nem is lesz aktuális.

2022. febr. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!