Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek egy gyereke van és nem...

Akinek egy gyereke van és nem akar miért döntött így?

Figyelt kérdés
Titeket is szoktak kérdezni mikor lesz testvére? Mit válaszoltok?

#Egyke, gyerek,
2022. márc. 5. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kb. azért marad csak egy, mint a 4. és a 10. válaszolónak. Mintha a számból vették volna ki a szavakat.

"nem kell a gyerekek veszekedését vezényelni...." - igen, ez is így van 10. válaszoló! Épp most jöttem el egy vendégségből, ahol 4 és 6 éves gyerek van. Úgy egy éve csak arról szól minden alkalom, amikor ott vagyunk, hogy a szülők próbálnak igazságot tenni két, állandóan egymást maró gyerek között, akik örökké azon vitáznak, ki, mivel játszhat, meg mivel nem. És én nyilván ennek csak a töredékét hallom. Az volt az egyetlen gondolatom, hogy nekem erre zéró türelmem és energiám lenne.

Más meg írta, legjobb érzés eljönni a több gyerekes vendégségből :). Hát ugyanerről a helyről nekem is évekig ilyen gondolataim származtak:). Mikor ugyanezek a gyerekek pár évvel kisebbek voltak, és láttam, milyen cirkuszt csinálnak ketten együtt, tudtam, hogy nekem nincsen erre szükségem.

Nem mindenkinek való több gyerek, ez a tény, és tiszteletben kell tartani. Mondjuk én mióta az eszemet tudom, mindig is csak egyet akartam. Azóta sem változott a véleményem, mióta egynél tudom, mivel jár egy gyerek 0/24-ben, illetve máshol látom, mit jelentenek a kisgyerekes mindennapok kettővel.

2022. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az első beteg, így leálltunk a gyártással.
2022. márc. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!