Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mas ket ev koruli gyereke is...

Mas ket ev koruli gyereke is mindenre nemet mond?

Figyelt kérdés

Egesz nap csak azt hallom, h NEM, NEM, NEM. Megha akar valamit akkor is. Minden kerdesre nemmel valaszol es minden ellen tiltakozik. Pelda: Tudom, h ehes. Megkerdezem tole, h ker-e banant ( az egyik nagy kedvence). Valasza: Nem. Ha nem adok neki, akkor meg sir.

Vajon miert csinalja ezt?


2010. szept. 16. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj az én lányom 2.5 éves és ő is egész nap NEM et mond mindenre.
2010. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,ez a "nem korszak"... :)

Ezen minden gyerkőc átesik.Én is kitudtam már borulni néha tőle.Bármit kérdeztünk tőle,mindenre NEM!A huszadik kérdés után,már viccesen megkérdeztem tőle,hogy normális vagy?!Persze a válasz: NEM... :)

2010. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kar, h nem az igennel ilyen lelkes:-)

mennyi ideig tart ez a "nem-korszak"?

2010. szept. 16. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem:-)
2010. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokáig tart! :)

Hamarosan váltani fogja a "mi ez?",aztán a "miért?"... ;)

2010. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém néha hozzáteszi, hogy hagyjál.De legtöbbször csak nemnemnemnem.:)
2010. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom kb. 1,5 hónapja csinálja. Most 23 hónapos.

Én azt szoktam kérdezni, hogy "mindig csak nemet fogsz mondani?" "NEM!" "Jaj, de jó, akkor megnyugodtam!" :D


Remélem, hogy nem tart már sokáig, mert néha nagyon bosszantó!

2010. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nem csinálja, nekem meg ez a fura. Csak akkor válaszol nemmel, ha tényleg nem a válasza.
2010. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az enyém kb. 20 hónapos kora óta űzi ezt a sportot, jövő héten lesz 21 hónapos. én ha azt mondja vmire, ami választható, pl a te példádban a banán, hogy nem! . akkor ráhagyom, és ha nem volt komoyl a nem, csak úgy rávágta, mert az milyen jó, ellentmondani, akkor jön, hogy adjak mégis banánt. ha vmi komolyabb dolog van, hogy pl. gyere vedd fel a cipődet, megyünk el, és az is nem, akkor először elmondom neki, hogy miért is lenne jó, ha felvenné, ha még mindig nem akarja, akkor meg leülök, és azt mondom, jó, nem kell felvenni, de akkor nem is megyünk sehova. se boltba, se játszóra. stb. akkor ált. beadja a derekát. komolyabb hisztibe torkolló nem-nál is így járok el. de én a lehető legkevesebb dolgot erőltetem neki, csak amit tényleg muszáj, a többit ráhagyom a makacs kis fejére. :)

azért van, humoros dolgok alakulnak ki a nemezésből...legutóbb az egyik kislány anyukája a játszón félrevonult cigizni, a kislányom meg elkezdte mutogatni, mondtam neki, igen, a baba anyukája elment elszívni egy cigit, erre ő kapásból: nem! :DDD

röhögtem rajta, mondom mit nem, te? erre ő is röhögni kezdett, közben huncut fejet vágott. imádom . :))))

2010. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

folyamatosan......:)

mégha akarja is, a válasz mindenképpen nem!!!!

Pl. megyünk a játszóra, juhéjj örül neki, kérdezem indulhatunk? NEM! Vegyük a cipőt, gyere! NEM! Nem akarsz hintázni menni? NEM!

közben egész nap ezt várja....imád ellent mondani

2010. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!