Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula és garatmandula...

Orrmandula és garatmandula kérdés?

Figyelt kérdés

Én vagyok az az anyuka, aki kérdezte, hogy zajlik a műtét.

Írtam, hogy meg tagadhatom-e a garatmandula műtétet, mivel a gyereknek (4eves), légzés kimaradása van, nagy orrmandula miatt, és a doktornő azt mondta így akkor kiveszi a garatot is.

Azóta beszéltem vele, és azt mondta, hogy dönthetek úgy, hogy csak orrmandula műtét, viszont ő azt nem vállalja, mivel az orrmandula kivétele nem fogja megszüntetni a légzéskimaradast, és altatás után a gyerek FULLADNI fog.

A gyereket megvizsgálta egy magán fül orr gegesz még a doktornő előtt, és azt mondta , hogy a garatot nem kell kivenni.

Mit gondoltok? Teljesen tanácstalan vagyok . Egybe így félek a vérzés szövődményétől is.


2022. nov. 3. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig nálunk csak az orrmandula kivétele megszüntette a légzéskimaradást.
2022. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!