Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért vállalnak egyre többen...

Miért vállalnak egyre többen csak a társadalomnak meg a kormánynak gyereket, aztán utána meg megbánják és úgy érzik világgá mennek?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy szeretném kifejezni, hogy nem mindenki való anyának, de nagyon sok panaszkodást olvastam, hogy belefáradtak az egészbe, stb.
2023. febr. 5. 18:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Kit érdekel? Magaddak foglalkozz. Engem nem érdekel senki magánélete.


Üdv, 31 hetes kismama.

2023. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
És ha így is lenne, ahhoz neked mi közöd?
2023. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2-es, nem írtam, hogy közöm lenne hozzá :D

En csak azt nem tudom megerteni, hogy aki ugy erzi teljes mertekben, hogy NEM erett az anyasagra es NINCS anyai osztone, az mi a feszkes fenenek vallal gyereket, utana meg elcseszi vele az eletet :D

2023. febr. 5. 18:46
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem a társadalomnak és a kormánynak vállal gyereket. Azért vállal, mert jó ötletnek tűnik, és nem látja előre, hogy ez neki nem fog menni.

Senki nem úgy vág bele, hogy előre tudja, mennyire fogja utálni.

2023. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel magamnak vállaltam.1 gyereket.Az állam kb leszarja.En meg az államot izelem le,meg mások véleményét 😁
2023. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Aki ugy erzi, hogy nem erett a feladatra es nincs anyai osztone, az egyszeruen nem vallal gyereket. En se szultem addig, amig nem ereztem magam ra valamennyire kesznek.


Itt inkabb az a baj, hogy ezeket nem latod elore. Mert a gyerekvallalas akkor is nehez, ha akartad. De jo esetben megoldod. Rosszabb esetben abszolut alkalmatlan vagy ra es megkeserited a gyerek eletet.

De ezt sajnos elore nem fogod tudni szerintem.

2023. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Bizony, en allitom a fele visszacsinalna,ha tudna. Vannak osanya tipusok akik ennek elnek es birjak. En most is epp sirok . A 3 eves katasztrofa. Egesz nap a lakast rombolja, rosszalkodik, szetrugdos a foldon mindent. Osszetori a jatekokat, uvolt, visit, verekszik a tesoval. A nagy meg szarik bele az egesz suliba, alsos de ketteseket hoz haza es meg se rezzen. Mindent 6x kell elmondani,de azt sem halljak, utana mar uvoltok. Migrenem van az allando cirkusztol. Ki akarna ezt? A tobbseg megorul a gyerekektol. 15% ban aranyosak. A tobbi csak kinlodas, szenvedes. Sehova se tudok elmenni,egyedul a szuloi ertekezletre mozdultam ki. Szabadidomben dolgozok,ha jovok haza akkor meg megy az orulet verekedes es cirkusz. Mar ha nem betegek, mert allandoan azok es tp bol elek. Egy vagyon az allando gyogyszereles es az aggodas hogy mikor kerulunk korhazba a gyomromra ment. F@sza az allando migren melle. Nah ezt vallalja aki szul ket gyereket. Hajra! 🤟
2023. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
14%

Remélem minél több ilyen van.

Pár év és el kell majd kezdeni fizetni a nyugdíjamat. Már vágom a centit.

Elég sok lesz. :)

2023. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért az államnak szülnék? Igaz, most ott van a CSOK, de épeszű ember nem azért szül.

Amikor én szültem kb. semmi nem járt, sem szocpol, sem semmi, amikor mi ide költöztünk, ellenben fizethettem egy csomó illetéket az államnak, mert voltam olyan gazdag, hogy tudtam venni egy lepukkant lakást. A gyerekeim senkit nem érdekeltek. Igaz, aztán bejött a családi adókedvezmény, de ez még mindig semmi ahhoz képest, hogy mennyibe kerül egy gyereket felnevelni.

Egyébként meg régen nem illett panaszkodni, ez volt a nők sorsa, és kész. Most sem igazán mondja a szemedbe egyik ismerősöd sem, hogy mennyire kikészül a saját gyerekeitől, egyből meg is lenne róla a véleményed, hogy milyen rossz ember. Mindenki névtelenül, a neten panaszkodja ki magát. És így már könnyebb, és ha egy ilyet elolvastál, akkor a Google, FB meg a hasonlók, akik kémkednek utánad, látják, hogy téged ez érdekel, és sorra az ilyen cikkeket fogja neked dobálni.

2023. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Ma is kezded ezeket a hulye kérdéseket? Minden napra jut 2-3?
2023. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!