Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi segíthet? Fiam nem bírja...

Mi segíthet? Fiam nem bírja a hosszabb távú autózást,buszozást,hányingere van. 4 éves

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Daedalon, zacskó, elöl ülés és távoli pont fixálása. Sajnos ezen az idő segít.


Nekem is volt ilyen óvodai, később iskolai osztálytársam, úgy 4. osztály környékén lehetett vele már úgy menni, hogy kis hányingerrel megúszta, előtte már a város szélén folyt belőle az áldás még daedalon mellett is.

2023. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekemnek is szinte mindig hányingere volt autóban, neki buszon csak nagyon ritkán. Az segített, hogy busz előtt csak minimális ropit evett, és nem ivott semmit. Kinőtte, már csak néha van hányingere, általában ha evett rendesen vagy ivott valamit fél órával indulás előtt kocsiban, buszon már semennyire. Ja és ha melege van, könnyebben hány, hidegben valahogy nem.
2023. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A lányomnak már nyugtatót is ajánlott a doki nénik, mert ahogy ment a kocsi felé öklendezett. Nem adtam neki nyugtatőt, sok zacskó volt a kocsiba kb 6-7 éves korára kinőtte. Náluk sajnos tőlünk örökölte 3 gyerekünkből 2 volt hányós, de a lányom extrémen, kb a sarkon hányt ahogy elindultunk
2023. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanilyen voltam kamasz koromig, kocsiban es buszon mindig hanytam, vonaton soha.
2023. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elalszik nem hány. A férjem pl utasként inkább alszik egyet, mert a mai napig hányós. Forgóra, hullámvasútra nem hogy felüln8 nem tud, nézni se.


A kisfiam is néha kidobja sajnos a taccsot, és még kicsi a praktikákhoz.

2023. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak lehet menjetek inkàbb vonattal. Tartsatok szülneteket, ha mègis muszàj autòznotok.
2023. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál a gyerek utazás alatt ? Mert ha kütyüzik, akkor ilyen gyakran előfordul. Egyébként meg a hirtelen és gyorsan változó fényingerek okozzák.
2023. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az idő nálunk is. A kisebbikem ugyanilyen volt, mondjuk vele busszal, vonattal lehetett utazni, de az autózást nem bírta sokáig. Az egyetlen, ami használt valamennyire, ha előre ült, és szögegyenesen előre nézett, jó messzire. De fél óránként akkor is meg kellett állni kicsit levegőzni, mert kezdett rosszul lenni. 6 éves elmúlt, mire be tudtam ültetni hátra anélkül, hogy rosszul lenne.

A Daedalonetta volt még az, ami működött, de azt nem szívesen adtam neki, mert utána hótt kómás volt mindig, azt maximum akkor kapott, ha hosszú útra mentünk, este érkeztünk meg, és utána már amúgy is lefeküdt volna aludni. Próbálkoztam gyógynövényes nyalókával, de semmit nem ért.

2023. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
"... kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét."
2023. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Vomex,tabletta vagy szirup
2023. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!