Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 4 eves kislányom miért...

A 4 eves kislányom miért foglalkozik már azzal hogy ki lesz a fiú barátja? Lányoknak normális hogy már oviban is ez érdekli őket?

Figyelt kérdés

Lányok már ilyenkor ezzen gondolkoznak? 😀 én csak kamaszkent kezdtem érdeklődni a lányok iránt.


Én mindig haborusdit akartam játszani már miotta megszulettem 😀 nekem full idegen ez a hercegnozes meg ilyesmi.

Férfi aggyal nehéz megerteni a kislanyokat .



2023. márc. 1. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányoméknál éppenséggel pont a fiúk kezdték a témázast. ;) Egyszerre ketten csapták neki a szelet. Ajándékokat hoztak, folyton fogták a kezét, a lányom csak "hagyta".
2023. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ovinan természetesen
2023. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Velünk a 3 éves kisfiunk közölte, hogy melyik 3 ovistársát fogja feleségül venni. :) Van ilyen…
2023. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem lányok vs. fiúk. Vannak fiúk, akik ebben ugyanúgy benne vannak. A húgomat oviban egy olyan fiú “vette el”, akinek már két másik felesége is volt.


Engem meg nem érdekelt egyáltalán, én is fogócskázni szerettem.


Szerintem fogadd el, hogy a gyereked olyan, amilyen, mást úgysem nagyon tudsz még tenni.

2023. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem, mikor egyszer oviba menet felsoroltam anyukámnak öt fiút, hogy ők lesznek a férjeim, minden nap másik. 🤷‍♀️
2023. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom engem hidegen hagyott ez a kérdés a szexualitás megjelenéséig.

De gondolom nemvagyunk egyformák fiúban is van olyan akinek jobban kell a lanytarsasag .

2023. márc. 1. 22:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem lányként abszolút nem érdekeltek a fiúk, utólag jöttem rá, hogy a két ovis fiú barátom "versenyeztek értem". :D Elvileg az egyik a kezem is megkérte, írt levelet és alá kellett húzni, hogy igen vagy nem. Én meg aláhúztam, hogy nem. :D

A férjem 4 évesen elhatározta, hogy a 4 éves barátnőjével babát fognak csinálni, és ha a felnőttek megkérdezik, hogy mitől ilyen nagy a hasa, akkor megmondják, hogy csak sokat evett a kislány.

Úgyhogy nem a nemen múlik, a minden és a semmi között bármi történhet oviban. Aztán megtanulnak kicsit visszafogottabbak lenni iskolára. :)

2023. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ovis koromban több "pasim" is volt. Nagy szerelmek, tudtuk, hogy házasok leszünk,milyen házunk lesz stb.

Azt látják, hogy anya és apa ott vannak egymásnak, meg a szomszéd lányhoz is megy a barátja, milyen boldogok. A kicsik is az ilyen dolgokat keresik

2023. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális

Én fiúsabb lány voltam, de nekem is volt fiú az oviban, akibe ,,szerelmes" voltam. De másik két fiú versengett a kezemért. Aztán a fiú akibe ,,szerelmes" voltam lelökte az egyik barátnőm a hintáról, akkor örökre kiszerettem belőle🤣


Én is nagyon szerettem a háborús játékokat, de nekem is már 5 éves koromban megvolt, hogy kihez és mikor megyek férjhez, melyik utcában fogunk lakni, mikor jön a baba, mi lesz a neve, ikrek lesz vagy sem, stb

2023. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
4 éves a kislányom, lassan 5 lesz de egyáltalán nem érdeklik a fiúk olyan tekintetben, játszani nagyon szeret velük fiús dolgokat, de nem ilyen papás-mamás szerelmeset. Nem is említ ilyeneket soha, amikor megkérdeztük, hogy van-e szerelme, visszakérdezett, hogy micsodája? Azt se tudja mi az 😂
2023. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!