Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves miért veszekszik...

2,5 éves miért veszekszik minden reggel? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Felkel reggel és abban a pillanatban sírva, hisztizve elkezd velem veszekedni MINDENÉRT. Miért ez a ruha van rajta, miért gyűrött a takaró, miért húztam ki a függönyt, miért én húztam le a wc-t, miért beszélek, miért mentem ki a szobából, miért mentem vissza a szobába stb. És egész reggel ez megy. Sokszor inkább bekapcsolok neki egy mesét ilyenkor, pedig nem szeretem ha tv-t néz, de egyszerűen korán reggel nem tudom ezt tolerálni. És mással nem tudom ilyenkor megnyugtatni...De ezt ilyen intenzíven csak reggel csinálja, utána többnyire jókedélyű. Más gyerek is csinál ilyet? Miért lehet ez?

2023. máj. 28. 06:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudom, nehéz lenne türelmesen minden kérdésére (hisztijére) válaszolni, de meg kellene próbálni.
2023. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én válaszolok, meg megkérdezem, hogy mi a baj, de nem válaszol, csak folytatja a hisztit. Ilyenkor nem lehet vele beszélni és utólag sem beszél róla.
2023. máj. 29. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!