Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy éli túl a dackorszakot...

Ki hogy éli túl a dackorszakot? 2 óvodás gyerekem van. Amikor velem vannak mindig rosszul viselkednek. Már évek óta. Nem élünk együtt az apjukkal. De ez nem emiatt van, mikor még együtt voltunk akkor is ezt csinálták.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a gyerekek az anyjukkal általában máshogy viselkednek (ahogy ők is). Ráadásul az "altatás" is rémálom, nem akarnak aludni. Az oviban általában alszanak meg az apjuknál is. Este soká alszanak csak el,reggel korán kelnek minden nap (5-fél 6). Mit csináljak? Nagyon stresszes az életem miattuk meg az apjuk miatt. Nagyon kevés segítségem van sajnos. Tud valaki valamilyen bevált nyugtató szirupot,gumicukrot vagy valamit alváshoz? Mert mindig kb fél -egy óra eltelik mire elalszanak azis nagy szenvedés árán. Már gondolkodtam bébiszitteren is hogy legyen néha,legyen több énidőm de drága meg ha idegen pl nem tudom hogy fogadnák. Az a baj hogy az apjuk is nagyon megnehezíti az életemet.
2023. máj. 29. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira kikészítettek már, olyan hülyeségeket csinálnak hogy már 5 perc után a plafonon vagyok. Én sose voltam ilyen. Nyugodt voltam mindig. De évek óta ezt csinálják,sok ez már.
2023. júl. 13. 09:21
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
De ha te nem változtatsz ők sem fognak változni. Ezt az egyet kell megértened. Te vagy a felnőtt, neked kell megtanulni uralkodni magadon. Amíg te idegbajos vagy, addig minden így marad.
2023. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Érthetetlen sok válaszoló.

A kérdezőnek nincs ideje magára , lehet faradt, es nincs segítsége!

Amikor nincs segitseged es mindent neked kell megoldani plusz a pénz se olyan sok akkor nyilván az ember szeressesebb.

De ezt csak ertheti aki elég empatikus.


Sztem apaval legyenek tobbet, vhogy beszeld meg vele, igy tobb időd marad magadra.


Fel kell töltödnöd hisz le vagy merülve.

2023. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!