Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszínű vagy mintás bugyik,...

Egyszínű vagy mintás bugyik, és milyen árban?

Figyelt kérdés

Kislányom még nem szobatiszta, de lassan eljön az idő, amikor már meg kell próbálkozni a bugyikkal, de egyelőre még nem vettünk. Ti mit gondoltok, milyen bugyikat érdemes venni, és elsőre mennyit körülbelül? 10-15 db elég? És milyenek ajánlottak? Hófehérek, fehér alapszínű mintásak, színes egyszínűek pl. rózsaszín, piros, stb, vagy színes, többszníű mintásak? Ti milyeneket vettetek? Illetve mit gondoltok, milyen árban érdemes venni? Mennyibe kerül 1-1 db ilyen kisméretű, 3 évesnek való bugyi? Nem néztem még széjjel, azért kérdem.

Akinek lánya van, milyeneket vettetek neki és mennyiért? Milyen preferenciák mentén válogattatok?



2023. jún. 13. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor nézzél széjjel.


Mondjuk marha nehéz kitalálni, de pl. vegyél olyat, ami a gyereknek tetszik.

Árban meg olyat pl., amit ki tudsz fizetni.

Balesettekkel is számolva én 15-öt mondanék.

2023. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Mintáson kevésbé látszik meg a kondenzcsík, szóval azt ajánlom.
2023. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk pl kiesnek a csipkés szélű bugyik, mert nem bírja elviselni, ezzel ugrik kb az összes kínai, a pepco, a Tesco és társai. Fehérnemű üzletben vásárolunk neki kényelmes, pamut, sima gumis bugyikat. Pár éve még 400ft volt darabja, most már 1200ft, viszont nagyon strapabíró. Hófehéret sosem veszünk, inkább sárga, rózsaszín, világoszöld, világoskék színeket, maximum egy mintával elől, bár nem az ízlés miatt, hanem mert csak ilyet árulnak ott, ahová járunk. :)
2023. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2.felénk mosni szokás, nem álcázni 🤣
2023. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyeneket szoktam venni. Méretarányos, kényelmes, praktikus.

2023. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Olyat szoktunk, mint amit az 5-ös linkelt, ez találja a legkényelmesebbnek a lányom, de kinek hogy. Azt a csomagot veszem, amelyik épp akciós, nyilván a gyerekkel egyeztetve.

Az elől nyomott mintás hamar elhsznalódik, lekopik ( [link] ), az anyagában mintás vagy az egyszínű tovább szép marad ( [link] )

2023. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
C&A-ban vettem 3 db-os csomagot elsőnek, épp akcióban volt. Hónapokig csak játékból vette fel, de most már próbálkozik a bilivel/wc-vel, úgyhogy rendeltem még 6 db C&A-sat. Különböző mintásak és színűek.
2023. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

5

Kösziii


Nem nagyobb ahogy a többi ruha?



Szobatisztuláskor nekünk ezek nem váltak volna be, mert 80-ad bugyit vadásztam🤷🏻‍♀️

Kikben kaptam igaz 86-osat, de 80-asnak megfelelőt.


Tescoban szoktam még venni..

De most is kicsi a popó

5 éves és a 98-as kell onnan neki

A 4-5 éves nagy.



Amikor màr valóban szobatiszta lett, akkor ezek a boxeresek váltak be.. de vannak “kívánság” bugyik.. Mancs őrjárat, Frozen.. stb( pedig nem is nézi)


Van mintás, de nem szeretem, mert a leggingseken átüt.

Van sötét és világos is.


Mondjuk harisnyánal én figyelek, hogy fekete alá fekete bugyi meg

Fehér alá fehér vagy rózsaszín..

2023. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

8, a basic többdarabos hm ruhák szerintem eleve méretarányosak. Csak az "egydarabos" ruháik nagyobbak picik.

Rendkívül vékony lányom a magasságanak megfelelő ruhát hordja a hm-ből. 123 cm 19 kg (7 éves) és 122/128-as pólót hord, 122-es (állítható derekú) jeggingst, bugyiból is 122/128.

2023. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5 vagyok:

Lányom 3 éves, 104 cm, 16.5 kg, és a 98/104-es bugyit vettem neki, egyelőre teljesen passzol.

2023. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!