Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszínű vagy mintás bugyik,...

Egyszínű vagy mintás bugyik, és milyen árban?

Figyelt kérdés

Kislányom még nem szobatiszta, de lassan eljön az idő, amikor már meg kell próbálkozni a bugyikkal, de egyelőre még nem vettünk. Ti mit gondoltok, milyen bugyikat érdemes venni, és elsőre mennyit körülbelül? 10-15 db elég? És milyenek ajánlottak? Hófehérek, fehér alapszínű mintásak, színes egyszínűek pl. rózsaszín, piros, stb, vagy színes, többszníű mintásak? Ti milyeneket vettetek? Illetve mit gondoltok, milyen árban érdemes venni? Mennyibe kerül 1-1 db ilyen kisméretű, 3 évesnek való bugyi? Nem néztem még széjjel, azért kérdem.

Akinek lánya van, milyeneket vettetek neki és mennyiért? Milyen preferenciák mentén válogattatok?



2023. jún. 13. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

H&M-ben meg a Lidlben szoktam venni, de volt olyan bugyink is ami KIK-es meg C&A-s meg tescos.


Pepco sz@r, azt nem szeretem.


Nekünk van mintás is meg sima is, lényeg h lehessen mosni 60fokon és bírja a szárítót.



Lidlben van 82-92-tol méret egyébként, a Tescoban nehezebb kifogni de ott is van kisebb H&M-ben meg szintén.

2023. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
a Lidlben amúgy 3 db volt kb 2000Ft. sztem max 10db elég eleinte.
2023. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Tchibo magasderekú kislány alsót szoktam venni neki - 86/92-es volt amikor először vettem
2023. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%

9-10

Köszi


5 éves

108 cm

15,8 kg

De 110-116 naci kell. (gatyagumival🙈)

Most a 92-eseket hordja térdnadragnak🤣


Szóval nem egyszerű eset.



Pepcosra reagálva tényleg rosszak.

És a KiK-bennis nézni kell az anyagot!!


A 2db-osak szuperek.



Darabszám…

Változó..


Nálunk nem nagyon volt baleset a szobatisztuláskor.. a mosási szokasaim miatt kb 10 volt. ( télen)


Fiamnál sok csepegéses baleset miatt gyakrabban cseréltük ( napi 3 is)

De nyàr volt, azonnal kimostam kézzel, 1 h múlva szàraz volt.


Székletbaleset talán 2-3 volt összesen.


Az egyik emlékezetes, mert az én hibám volt, szólt, de nem értünk ki a boltból.


Az a bugyi landolt a szemetesben inkább🙈

2023. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!