Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a gyereknek ha egyik nap elvitték strandra a táborban és másnap megy fel a láza? Tünete semmi nincs

Figyelt kérdés

Nem köhög, nem folyik az orra, nem fáj a torka, nincs hasmenése, semmi.

Tegnap a sulival strandon voltak délután, utána vissza az iskolába es úgy hoztam haza hogy az ájulás kerülgette, mert hőgutát kapott, es a bőre is enyhén leégve, itthon itattam sokat, enyhe langyos vizzel tusoltattam és pancsizott, hogy a bőre lehűljön és jobban legyen.

Elmúlt a rosszullét már a tus alatt is, tudott vacsorázni, élénk jókedvű volt és alvás.


És ma reggel óta megy fel a láza.

Milyen vírust bacit kaphatott meg a strandon?



#láz oka
2023. jún. 24. 11:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Mentális problémád van kérdező. Nagyon sajnálom.
2023. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Volt naptej meg úszosapka minden. És csak pár órata mentek du.

Miert ne lett volna nála? Alap ez is!

2023. jún. 24. 12:05
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

"gondoltam van vkinek tapasztalata abban strandon miket lehet összeszedni"

. Igen, őket hívják orvosoknak.

2023. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Egy orvos nem tippelget.

Annyit mondanak amiket tudnak. Amiket le irtam itt is. Itassam ha szukseges csillapitsak lázat figyeljem pihenjen.


Arrq lett volna kivancsi ha valakinek volt már ilyen hogy egy strand után másnap beteh a gyereke. Mi okozhatta.

2023. jún. 24. 12:16
 15/27 A kérdező kommentje:
Jav: arra lettem volna kíváncsi
2023. jún. 24. 12:17
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Napszúrás?


Én is szédelegtem, fájt a fejem, lázas lettem és hánytam...

2023. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

nem felhivni kellene hanem az ügyeletre bevini a gyereket ha annyira rosszul van,vagy mentöt kihivni .


ja és gyk nem egy orvosi oldal .

2023. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, itt is leírták, hogy napszúrás, kis hőguta vagy vírus. Az ügyelet is ezt mondta.


Azt jelenleg nem lehet megmondani, melyik. Lehetne tippelni, de az olyan lenne, mint egy pénzföldobás. Semmi értelme. Arra sincs értelme tippelni, hogy ha vírus, akkor mi pontosan (azon túl, hogy hányós nyári vírus).


Most várni kell, és gondolom az ügyelet azt is elmondta, milyen tünetek esetén kell bevinni. Hogy ezek a tünetek kialakulnak-e, azt most még nem lehet megmondani. Ezért kell megfigyelned.

2023. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Milyen betegsége lehet a gyereknek, ha tegnap kint voltunk a piacon, vettünk paradicsomot és paprikát és ma reggelre hőemelkedése lett?🤔 Kb.ennyire értelmes a kérdésed.

A gyerekednek a tünetek és az előzmények alapján hőgutája van vagy napszúrása. 90%, hogy ez okozza a lázat is. Leírták már páran. Amennyiben összeszedett mellé valami vírust is, amire jelenleg kicsi az esély, az bármilyen vírus lehet. Tök mindegy, hogy előtte a strandon járt vagy a Holdon.

2023. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Vagy napszuras (v hőguta) utohatás vagy vírus.

Ezt eddig is tudtam. De orvos is szépen megismetelte utánam


A kérdésem az volt valakinek volt e tapasztalata esetleg strandos virussal ha az lenne?

Hogy pl igen nalunk megesett hogy strand után másnap vagy harmadnao kezdett a gyerek hanyni meg ment a hasa. Benyelt balami hepatitist.


Ezt egy orvos se mondaná meg nekem előre!

Ezert irtam ki mikre lehet gondolni?

2023. jún. 24. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!