Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom mit csináljak. Már...

Nem tudom mit csináljak. Már kivagyok. Nem értem a párom. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal, és most nyár végére tervezzük az esküvőt.

Terhes lettem, nagyon örült a kicsinek, alig várta hogy megszülessen.

Mikor megszületett a kisfiam, akkor sajnos anyagi okok miatt a Párom ki ment Németbe dolgozni, és 2 hetente járt haza, így nem nagyon látta a kicsit,

Fel éves volt a fiúnk mikor apa haza jött végleg, már akkor láttam rajt hogy nagyon türelmetlen a kicsivel,már akkor közölte hogy fiút csináltam és nem lányt, ""folyton bömböl""

Mindig ezt vágta hozzám.

Nem sokkal később megint messze ment tőlünk dolgozni, ott is hetente járt haza, max 2 napot töltött itthon, ugyan ez volt pepitaba.

Talán 1 évig dolgozott ott.

Mostanában megint messze ment dolgozni, ott már 3 évet dolgozott, és teljesen elhidegült a kicsitől. Akkor volt 3 éves, mindig kiabált vele, flegmán válaszolt neki, stb. Stb

...

Sokszor veszekedtem vele ez miatt, amikor elesett a kicsi, egyből anya volt neki, és mikor elkezdtem nyugtatni, akkor mindig azt mondta nekem, hogy nyaljam is ki a seggét. 😡😡😡

Olyan mintha féltékeny lenne a gyerekre.


Most oda költözünk ahol ő dolgozik, mert hiányoztunk neki, keresett egy albérletet, és ide jöttünk hozzá.

De kár volt.

Így minden nap együtt vagyunk, de a kicsivel nem változott a helyzet, már 4 éves.

És nagyon fél az apjától.

Nincs türelme hozzá, folyton bántja szavakkal, amit nem hagyok.

Folyton azt vágja a fejemhez, amikor a gyerek mellet kiállok ""hogy ez az csináld csak majd 10 évesen a fejedre szarik""

Mert kiállok a fiamért még szép.

Szeretem őt de nagyon, deezt nem tudom elnézni ahogy folyton a lelkébe tapos.

Amikor sír akkor egyből megváltozik a párom tekintete a gyerek felé.

Olyan mikor átvaltozik valaki gonosszá🫨 ezt látom rajta.

Ha valamit nem tud a fiam, pl pótkerekes biciklivel menni, akkor földbe csapja a biciklit, és akkor ordít a gyerekkel, hogy""hogy lehetsz ilyen szerencsétlen ""

Ma viszont elég volt.

Vasárnap van, mennem kellet dolgozni, és sajnos beteg lett a kicsi, nem tudtam vissza mondani a melót.

Megkertem adjon neki gyógyszert, ha úgy látja nincs jól.

Ilyen téren megbízom benne, adott is neki, de a gyerek ha beteg főleg ha kicsi, akkor anya kell neki, de az apja nem nyugtatta, hanem hallottam telefonon keresztül ahogy beszélt vele, szó szerint kész voltam.

Erre a kicsi lázas lett, az apja már vagy 20 szor hívott hogy azonnal menjek haza, hagyjam ott a munkát mert nem bír vele,így haza kellett hogy menjek,eljöttek értem, mert nem buszom haza felé.

De az ami fogadott,amit mondott a kocsiba, követtem lázasan a gyerekem és haza mentem vele 1 km gyalog.

Azt mondta hogy így fogom a munkahelyem elbaszni. Mert a gyerek folyton beteg, és ha ki rúgnak akkor a gyereket megfogja és az intézetbe adja, és hetente lesz látogatva, mertigy nem lesz mennél több. 🤧🤧🤧

Szerintetek?? Mi a bajja a páromnak? Segítsetek.

Ne bántsatok. Eleget kapok tőle.😡💔💔

Hogyan változtassam meg??


2023. júl. 2. 20:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 18-as válaszolóval. Nagy eséllyel a saját apja bánt így a párodd, ezért most újra éli kisfiúként a saját fia gyermekkorát. Ugyanazon epizódok játszódnak le nála, mint fiatalon. Nekem is mérgező szüleim vannak, apám ugyanilyen tré, mint a párod apja lehetett, de én tettem ellene. Sokat dolgoztam magamon, hogy ne mindenre ugyanúgy reagáljak. A kislányom 1 éves lesz most, de nagyon figyelek rá, hogy ne szaladjon el a türelem, amikor esetleg valamiért nyügösebb vagy pl most mániája meghúzni a fülemet, ami fáj, de csak finoman szólok rá, nem kiabálva. Próbálj beszélni pároddal, hogy dolgozzon magán! Tárja fel a lelkivilágát. Ha nem hajlandó rá, akkor hagyd ott.. Nem érdemes vesződni! Nem kell, hogy a kisfiad is a transzgenerációs traumák áldozata legyen, mint oly sokan.
2023. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Biztosan összeházasodtak, de - mily meglepő - a probléma ugyanúgy fennáll. 🙄 Talán egy újabb "szép" jelenet hatására emelte ki a kérdést. Ha szakítottak volna, nem lenne értelme.
2023. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok



Köszönöm a sok negatív és a pozitív kommentet is.

Az a helyzet hogy valószínűleg megis csal a párom.

2023. szept. 21. 20:41
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bolond vagy,hogy meg vele vagy...
2023. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Amikor írtam ezt a posztot, akkor utána nem sokkal később beszélgettem vele..

És elég jól alakultak a dolgok.

De most 1 hónappal ezelőtt, nagyon furcsa lett.

Nincs se szex se semmi sem.

Állandóan engem okol már mindenért.

Mindig a bajjára vagyok mindenbe.

És ha bújni szeretnék hozzá, akkor szó szerint olyan hangnemben utasit el hogy kezdek gyanakodni hogy van valaki a háttérbe.

Tegnap bele néztem sajnos a telefonjába, amire nem vagyok büszke.

Mindenki írt neki a születésnapjára koszontot.

De egy valami volt nagyon szívbe markoló.

Egy nő írt neki hogy nagyon boldog születésnapot kívánok.

Erre a párom válasza.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN BABA.

ez akkor mi? Egesznap csak sírok és öt nézem.

De egyszerűen nem értem.

Nem értem mivel érdemlem ezt.

A kisfiunkkal a kapcsolata a lehető legjobb.

De velem egyre távolság tartó lett.

Igaz nagyon sokat dolgozik mert 14 órákat dolgozik, és az előtt soha nem volt akadály neki a szex. Akár hányszor későn ért haza a melóból, mindig kérte tőlem hogy úgy várjam haza, hogy ne keljen annyit vetkőzni.

De most hozzám sem ér.

És ez nem jellemző rá.

Félek, mert eddig sikerült mindent megbeszelni, de ez szerintem már a vége.

A párom 40 éves.

A nő meg majd 60 éves.

Igaz az előtti napokban sokat beszélt róla, mert a munka társa, és állítólag engem is kérdez, de a gyereket többet......

Mindig azt mondja róla a párom hogy ő a legnormálisabb nő a munkahelyen.

És nagyon szeret vele elbeszélgetni. De már többet beszél vele mint velem.

Jó én is hibás vagyok, mert én is csináltam egy két hülyeséget, és folyton ezt kapom tőle vissza, minden egyes kis vita után, amit tényleg megbantam, de nem csaltam meg. Hanem játszottam a gondolattal.

De utána hagytam a dolgokat.

Nagyon fáj hogy hülye voltam, de nem tettem semmi rosszat. :(

Kérlek adjatok valami tanácsot hogy mit kezdjek.

Tényleg a fiammal nagyon jól viselkedik.

Nagyon türelmes lett vele.

Oda van érte.

De valahogy értem már nem.

És nagyon kezdek depressziós lenni, hogy így viselkedik velem.

2023. szept. 21. 20:57
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megint mindenki azt tanácsolná, amit hónapokkal korábban: hagyd el.

De úgysem fogod. Ennek a kapcsolatnak akkor lesz vége, amikor ő dob téged másért. A leírásod alapján benne is van a pakliban.

2023. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb apa fiút szeretne, a fiúval kevesebb a gond, lehet vele focizni, stb.

Érdekes, hogy a te pasid pont az ellenkezője. Felidegesíti egy kisfiú. Vajon miért?

Miért akart helyette kislányt?

Ahogy elmondtad személyes sértésnek vette, hogy fiút szültél neki lány helyett.

Csak nem egy pedobácsival állunk szemben?

2023. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ha el tudod tartani magad, akkor költözz el a kisfiaddal, ő meg majd fizeti a gyerektartást.
2023. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, hogy felismerd mennyire társfüggő és kötődési problémás vagy, ez az első lépés. Onnantól a többit tudni fogod.
2023. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp pszichológus mert hogy ilyen szinten sötét legyél az valami borzasztó.


Én csak a gyereke szemszögéből nézem,lehet most átmenetileg elviseli de ez nem lesz tartós és úgyanúgy fog minden előről kezdődni.

Az ilyen ember nem változik,csak átmenetileg!!!

Szegény gyereket sajnálom hogy milyen torz személyisége lesz,olyan szinten meglesz keseríti az élete hogy szinte menthetlen lesz.

Vagy öngyilkos vagy drogos lesz,ezt most garantálom!

2023. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!