Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom mit csináljak. Már...

Nem tudom mit csináljak. Már kivagyok. Nem értem a párom. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal, és most nyár végére tervezzük az esküvőt.

Terhes lettem, nagyon örült a kicsinek, alig várta hogy megszülessen.

Mikor megszületett a kisfiam, akkor sajnos anyagi okok miatt a Párom ki ment Németbe dolgozni, és 2 hetente járt haza, így nem nagyon látta a kicsit,

Fel éves volt a fiúnk mikor apa haza jött végleg, már akkor láttam rajt hogy nagyon türelmetlen a kicsivel,már akkor közölte hogy fiút csináltam és nem lányt, ""folyton bömböl""

Mindig ezt vágta hozzám.

Nem sokkal később megint messze ment tőlünk dolgozni, ott is hetente járt haza, max 2 napot töltött itthon, ugyan ez volt pepitaba.

Talán 1 évig dolgozott ott.

Mostanában megint messze ment dolgozni, ott már 3 évet dolgozott, és teljesen elhidegült a kicsitől. Akkor volt 3 éves, mindig kiabált vele, flegmán válaszolt neki, stb. Stb

...

Sokszor veszekedtem vele ez miatt, amikor elesett a kicsi, egyből anya volt neki, és mikor elkezdtem nyugtatni, akkor mindig azt mondta nekem, hogy nyaljam is ki a seggét. 😡😡😡

Olyan mintha féltékeny lenne a gyerekre.


Most oda költözünk ahol ő dolgozik, mert hiányoztunk neki, keresett egy albérletet, és ide jöttünk hozzá.

De kár volt.

Így minden nap együtt vagyunk, de a kicsivel nem változott a helyzet, már 4 éves.

És nagyon fél az apjától.

Nincs türelme hozzá, folyton bántja szavakkal, amit nem hagyok.

Folyton azt vágja a fejemhez, amikor a gyerek mellet kiállok ""hogy ez az csináld csak majd 10 évesen a fejedre szarik""

Mert kiállok a fiamért még szép.

Szeretem őt de nagyon, deezt nem tudom elnézni ahogy folyton a lelkébe tapos.

Amikor sír akkor egyből megváltozik a párom tekintete a gyerek felé.

Olyan mikor átvaltozik valaki gonosszá🫨 ezt látom rajta.

Ha valamit nem tud a fiam, pl pótkerekes biciklivel menni, akkor földbe csapja a biciklit, és akkor ordít a gyerekkel, hogy""hogy lehetsz ilyen szerencsétlen ""

Ma viszont elég volt.

Vasárnap van, mennem kellet dolgozni, és sajnos beteg lett a kicsi, nem tudtam vissza mondani a melót.

Megkertem adjon neki gyógyszert, ha úgy látja nincs jól.

Ilyen téren megbízom benne, adott is neki, de a gyerek ha beteg főleg ha kicsi, akkor anya kell neki, de az apja nem nyugtatta, hanem hallottam telefonon keresztül ahogy beszélt vele, szó szerint kész voltam.

Erre a kicsi lázas lett, az apja már vagy 20 szor hívott hogy azonnal menjek haza, hagyjam ott a munkát mert nem bír vele,így haza kellett hogy menjek,eljöttek értem, mert nem buszom haza felé.

De az ami fogadott,amit mondott a kocsiba, követtem lázasan a gyerekem és haza mentem vele 1 km gyalog.

Azt mondta hogy így fogom a munkahelyem elbaszni. Mert a gyerek folyton beteg, és ha ki rúgnak akkor a gyereket megfogja és az intézetbe adja, és hetente lesz látogatva, mertigy nem lesz mennél több. 🤧🤧🤧

Szerintetek?? Mi a bajja a páromnak? Segítsetek.

Ne bántsatok. Eleget kapok tőle.😡💔💔

Hogyan változtassam meg??


2023. júl. 2. 20:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
19%

"Tényleg a fiammal nagyon jól viselkedik.

Nagyon türelmes lett vele.

Oda van érte.

De valahogy értem már nem."

Írj privátban, ha gondolod.

2023. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal, és most nyár végére tervezzük az esküvőt."

Na, mi lett, kérdező? Összeházasodtatok?

2023. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32

Hogyne házasodtak volna.

2023. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha el tudod tartani magad, akkor költözz el a kisfiaddal, ő meg majd fizeti a szép kis gyerektartást. Ha nem hajlandó fizetni, akkor perelni kell, addig is az állam bácsi megelőlegzi havi 50 ezer Ft erejéig!
2023. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!