Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit és mennyit evett ma az...

Mit és mennyit evett ma az óvodás korú gyereked?

Figyelt kérdés
A 6 éves fiam nagyom rossz evő, ilyenkor nyáron meg pláne. Kívancsi vagyok más gyerek hogy eszik ilyekor.
2023. júl. 8. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

4 éves lány


Reggelire evett egy átlag müzlistál zabkását áfonya és málna szórással. Utána 3 óra rollerezés/játszóterezés volt, ott megevett egy Chipicao croiassant. Hazaérve evett egy szelet hideg sárgadinnyét, majd 3 db tükörtojást pár golyó mozzarellával és kaliforniai paprikával. Késő délután lett ebéd, húsleves, abból evett egy nagy tányérral, hús zöldség főleg, kis tészta. Utána újabb 3 óra játszóterezés, focizás, hazaérve megevett egy fürt fehér szőlőt meg egy csomag (2 rúd) Alaska kukoricás snacket, majd fürdés után evett egy házi hamburgert, neki a kisebb bucisat, grillezett husival, uborkával, paradicsommal.


Mára kb ennyi volt, ő nyáron is ugyanúgy eszik mint télen.

2023. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

3 éves fiú:

- 7kor ébredt, kb f8-kor megevett egy tál müzlit tejjel, mazsolával és egy fél banánnal

- tízóraira az erdőben szedtünk málnát kivételesen

- ebéd kb fél 12-kor, kb kistányérnyi sült csirke sült krumplival, vagy 5 db mini csemegeuborka

- uzsonna 4 körül: csokipudinggal leöntött sárgabarack (1) és őszibarack (fél)

- vacsora kb fél 7-kor: tortillába sütött maradék csirke, sajt, 8 koktélparadicsom, 5 kis csemegeuborka, fél körte

2023. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Az én kislányom megevett egy hálónyi almát, nem tudom mennyi lehetett, 1 kilónál biztos több. Ezt úgy napközben. Reggel gabonapehely, ebédbe csak beletúrkált (sült csirke volt rizzsel), vacsorára egy szelet kenyeret sonkával és zöldséggel.

Tízóraira és uzsonnára almát kért.

Szerintem jóllakik fénnyel :(

6 éves kislány és elég vékony de melegben a szokásosnál is rosszabb evő.

A sült csirkecomb az egyik kedvenc étele, ha már ez se jó...

2023. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Reggeli 1 kisebb szelet vajas-házi repcemézes kenyér, egy bögre tej.

Tízórai egy banán.

Ebéd zöldségleves, rizses hús, uborkasaláta.

Uzsonna pár darab kukorica pufi és egy gyümölcsjoghurt.

Vacsora 1 magvas zsemle pulykasonka, pár szelet paradicsom, gyerektea.

Mindent megevett, jó étvágyú gyerek. Emellett megivott kb 1-1.5 liter vizet.

2023. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
4 éves lányom reggelire egy fél bundáskenyeret evett, utána estig semmit. Vacsira evett egy fél rántott husit, pici rizzsel. Kínáltam mindennel, nem kellett semmi.
2023. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

6 éves lányom nagyon rossz evő.

Reggeli: gabonapehely, utána alma.

Ebéd: sonkás szendvics

Uzsonna: bolti, habos desszert (nem otthon vagyunk, várost néztünk, de ehetett volna főtt ételt, csak az nem kell)

Vacsora: üres kenyér, gabonapehely, utána kiette a salatambol a paradicsomot.

Borzalmas és 6 éve így eszik.

2023. júl. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
1, a késő délután 5-6 óra. Ha utána még kint volt három órát, mikor hamburgerezett, éjfélkor? Kicsit olyan ideírok valami ideálisat, csak nem gondolom végig lista a tiéd...
2023. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom releváns e a válaszom, mert az én fiam sose volt rossz evő, de 4 éves, reggel evett egy nagy tányér gyümölcsös zabkását, almát tízóraira, ebédre kelkáposztafőzeléket fasírttal , uzsira banánt, pogácsát és egy cső kukoricát, vacsira meg sonkás sajtos szendvicset egy nagy kifliből és sok uborkát és újhagymát.

De mondom, ő mindig evett, ha nem, akkor fix, hogy beteg.

2023. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
2-es vagyok, nagyon érdekelne, hogy miért pontozott le, aki lepontozott.
2023. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 delutan 4 körül evett levest, nekem ebed viszonylatban már az is soká van..

Este fél 8-ig voltunk jatszoteren, utana fürdött, és 9 körül evett hamburgert, mert este grilleztünk.. sajnos sosem alszik korán,10-nél előbb lehetetlen letenni, hétvégén is, ovi időben meg pláne ,mert ott alszik..


Hú, hát ez nagyon hihetetlen sztori volt amit írtam 🤣

2023. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!