Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én vagyok a bunkó, hogy...

Én vagyok a bunkó, hogy betegen nem engedtem ide a kislányt?

Figyelt kérdés

Szülinapot szerveztem kislányom az 5. szülinapjára, amit holnap fogunk tartani. Elhívtam két barátnőjét is, illetve 2 unokatesót, akik közül az egyik 5 hónapos baba. Nem terveztünk nagy bulit, hiszen nekünk is van egy 1hónapos kisbabánk.

Tudtuk, hogy az egyik barátnője beteg lett a hét elején lázas volt, folyik az orra és állítólag annyira köhögött, hogy hányt is tőle.

Megkérdeztem, hogy meggyógyultak-e, hát mondta hogy folyik még az orra, de ők jönni szeretnének mindenképp, mégha csak egy kicsit is, maximum nem engedi oda a kislányt a pici babákhoz…

Én viszont megmondtam, hogy nem tartom jó ötletnek ezt, főleg hogy nemcsak a mi kisbabánk lesz itt, de erre jól besértődött…

Bunkóság volt ez részemről tényleg?



2023. júl. 21. 13:57
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Mesélte anyuka, hogy nagyon várja a kislány…:/

Gondolom kiveri otthon a hisztit, ha nem jön, de én most ezzel nem tudok mit kezdeni…

Igen, csalódott lesz a kislányom is, de talán elfoglaljàk magukat a másik két lánnyal…

2023. júl. 21. 15:09
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem hívtam volna vendégeket újszülött mellett.
2023. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
9# vagyok. Nálunk a tortát én szoktam csinálni évek óta,de az is előre készül,ha már kész a krém-piskóta-díszítés,nem fogom tudni lemondani,sajnos.:( 2 nap minimum,előre dermed a borítás,stb. Viszont ha aznap készül minden akkor van rá esély amúgy,igazad van. Mi most jártunk úgy 2 hete,hogy egy hétvégére elmentünk a szüleimhez családlátogatóba az 1 éves kislányunkkal. A családba egyértelmű,ha valaki beteg,amíg nem cseng le és lázas,addig nincs találka. Erre beállított anyukám testvére a nagylányával,köhögtek,orrfújás és rohadt szarul néztek ki. Közölték,hogy ne ijedjünk meg csak allergia. Nyilván nem küldtem már el őket,de végig minden bajuk volt. Hazajöttünk,sehol máshol nem voltunk ott,másfél nap se telt olyan betegek lettünk mind a hárman,hogy lassan másfél hete tart és nem bírunk kigyógyulni. Láz,köhögés,meg ami csak létezik. A férjem kiesett a munkából,táppénz. Azóta közölték,hogy igazából nem allergia volt,de mindenképpen látni akarták a lányunk,nem gondolták,hogy gond lesz,mert ők is csak 1-2 napig voltak rosszul.. Persze ez bármikor,bárhol előfordul,de direktbe nemár.:\
2023. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már ígyis voltak egy csomóan látogatni… És a szűk család úgyis itt lett volna a szülinapon, a két barátnővel egészült volna ki. Így h beteg az egyik, így csak 1 lesz itt
2023. júl. 21. 15:21
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem te vagy a rossz..

En alapbol nem megyek sehova a beteg gyerekekkel,meg oda sem megyunk ahol nincsen kisgyerek.

2023. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekem fel evesem van, de en sem engednem. Nehogy mar o legyen felhaborodva…
2023. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 babyboom567 ***** válasza:
80%
Bunkóság még a gondolata is, hogy újszülötthöz betegen menni.Az meg ,hogy még ők sértődtek meg már mindennek a teteje.
2023. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Egy látszólag egészséges embertől is elkaphat valamit a baba. Kicseszés az 5 évessel,hogy nem lehet szülinapja sem,pedig NYÁR van basszus...akkor ezek szerint egész évben nem csinálhat semmit,hiszen szeptember végétől májusig meg influenza szezon van. Én tuti megoldanám valahogy,gondolom apja is van a gyerekeknek,nehogy már ne tarthasson valahol szülinapi bulit.
2023. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

18,de lehet szulinapja..

Egyetlen egy vendeg kislany beteg.attol hogy o nem megy el attol meg a kislanynak lesz szulinapja..szerintem te felreertettel valamit .

2023. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16%
1 barátnője lesz, az unokatesók közül az egyik baba. Nálunk 20 gyerek szokott lenni...20 gyereknél kb lehetetlen,h valamelyik ne szipogjon (már 5nél is az). De mondjuk én nem vagyok hipochonder meg a szülők sem azok.
2023. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!