Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt fázik meg...

Mennyi idő alatt fázik meg ilyenkor egy gyerek kint?

Figyelt kérdés

16 fok van Pesten, öcsém 8 éves, elmentünk gyalog a boltba rövid naci és póló volt csak rajta, mint ahogy itthon a lakásba. 300 méterre van a bolt, 4 perc gyalog oda és 4 vissza, de visszafele kocogtunk, szerintem annyi se volt. Anyáéktól egy hét zsebpénz megvonást kaptam, amiért kivittem alulöltözve a gyereket. Tényleg meg tud fázni ennyi idő alatt? Elküldtem forró zuhanyra meg főztem neki meleg teát is.

Tényleg hülyeség volt így visszatekintve nem kinézni milyen az idő, de mostmár én is aggódom, mert gyakran szokott náthás lenni.



2023. aug. 7. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

#7 júniusban 3 hétig voltam náthás. Életem legdurvább megfázása volt, azt hittem sose múlik el. Épp akkor lettem beteg, amikor 30-35 fok volt végig. Szóval ennyit arról, hogy melegben nem lehet megfázni.

Nem az időjárás okozza a betegséget, ez egy VÍRUSFERTŐZÉS!

2023. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Ne mondjátok már, hogy ha hidegben mezítláb vagy atletaban rohangaltok, akkor a vírus miatt faztok meg.
2023. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit mindenki nyugodjon le es olvassatok el ezt a cikket:


[link]


Na, most akkor igy mar tiszta a tortenet?

2023. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja. Igaz, nálunk senki sem fázós, de az én fiam is 8 éves, a lányom pedig 10, ők is rövidnaciban és pólóban voltak ma is, azért a 16 fok még nem olyan hideg. Sőt, általában késő őszig rövidnaci van pulcsival, kb. egészen az első olyan reggeli fagyokig, amikor már nappal sincs 15 foknál melegebb. Nem szoktak többet beteg lenni, mint bárki más, általában max. évente egyszer, ha előfordul.
2023. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4 perc oda meg vissza semmi. Velünk szemben van az iskola, és látom sokszor, hogy tesiórán kint vannak a gyerekek pólóban és rövidnadrágban ettől hidegebb időben is, még akkor is, amikor mínuszok vannak már reggel.
2023. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!