Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktátok hallgatni/nézni a...

Szoktátok hallgatni/nézni a Duck TV-t?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam táncol a zenére ha tetszik neki, egyébként meg játszunk, halkan szokott szólni mert aranyosak a zenék rajta :)

dec. 20. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem
dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknál ment 0-24 ha ébren volt volt a gyerek, aztán mikor elkezdte felfedezni a távirányítót, mindig elkapcsolta maga a gyerek is, úgyhogy már nem megy 😂
dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Régebben előfordult, hogy odakapcsoltunk, de agyzsibbasztó az egész.
dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
5. A Nándimesékért részvétem.
dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%

14 teljesen véletlenül találtam rá ,és mivel a fiam automanias,azonnal felfigyelt rá

Nem nézi sokszor,de egy nap egyszer meg kell nézni belőle két részt.(nézne ő többet is,de nem hagyom.)

Amikor sikit,hogy atttó atttó akkor már tudom mit akar 🤦🤦

dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
*5 voltam
dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
#10 Mert még nem voltak nővel/pasival, és így vezetik le indulataikat.
dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Igen. És tudom hogy nem szabadna, de megőrülnék, ha néha nem kapcsolnám be. Próbálom a saját lelki egyensúlyomat is megőrizni, segít ha például főzök, hogy lefoglalja a gyereket stb. De néha csak azért mert unatkozunk, nem tudok milyen elfoglaltságot kitalálni. Sajnálom, mardos a lelkiismeret, de nekünk így túlélhetők a napok. Biztos sokan jobban csinálják, sajnos én így.
dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Igyekszem én sem tévézni mellette, nem még dirket neki bekapcsolni. Zenét szoktunk hallgatni, de azokat amiket amúgy is hallgatnék. A Belgát pl tök szereti mert dallamos, a szöveget meg még úgy sem érti. Ha majd nagyobb lesz azt hiszem válthatunk Gryllusra.
dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
#19 Belgát hallgasson szerintem mindig, szókimondó szövegek, egyes daloknak van valóságtartalma, kár lenne megfosztani tőle.
dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!