Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek megéri fizetgetni...

Szerintetek megéri fizetgetni a Babakötvényt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

"hogy ez az ország nem fog csődbe menni addigra"


Eu biztosítás van rá.

dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem.
dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nem látom értelmét. Egyrészt én eltudok képzelni olyan helyzetet, amikor hozzá kell nyúlni a gyerek pénzéhez is. Sose legyen ekkora baj, de mérhetetlenül zavarna és dühös lennék, hogyha szükség lenne rá ott van és nem férünk hozzá pl. egy olyan szituban, amikor kérdéses, hogy egyáltalán megéli e a 18 évet... Erről ne is beszéljünk többet.

Aztán valós problémának tartom azt is, hogy nem mondhatom meg mikor szeretném átadni a gyerekemnek, 18 évesen automatikusan az övé lesz.

10 ezer forintokat belepakolni pedig nem igazán tartom értelmezhetőnek. Lesz 3 millió körüli összege a gyereknek, ami manapság sem túl sok pénz, hát még 18 év múlva. A semminél persze több. Mi másban gondolkozunk fentiek miatt.

dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
lányomnak van ,de 3 ėve semmit nem tetünk rá mår.
dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
tedd inkább valami értelmesebbe azt a kis pénzt.
dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
#13 Azt mondod, hogy 3 millió most nem ér olyan sokat. Egyébként bármikor kapnál 3 millió Ft-ot úgy hogy kevesebbet fizetsz be nagyon örülnél. Amúgy meg a kamat az: infláció + 3%. Tehát lehet hogy most 3 millió Ft akkorra mondjuk 10 millió Ft lesz. Aminek a mai értéke 3 millió Ft.
máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16# Ez igaz akkor, ha REÁLIS inflációs értékekkel számolunk. Nálunk az infláció kb. annyi, amennyit odafent év végére megálmodnak, ilyen formán pedig részemről nincs értelme.

Akinek nincs jobb ötlete, de valahova félretenne, az tegyen persze, a semminél egészen biztosan több, nincs ezzel baj. Engem nem győzött meg.

máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!