Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek első szánkó...

Kisgyereknek első szánkó utcán húzgáláshoz: fa vagy műanyag?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a műanyagba be is köthető a gyerek, de az nem csak lejtőhöz jó?

dec. 26. 00:21
A kérdező szavazást indított:
Fa
Műanyag
30 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk van a régi fa a gyerekkorunkból és idén kapott egy műanyagot, amibe bele lehet kötni és a felnőtteket is elbírja. Két éves múlt. Szerintem a gyerek korától is függ, szerintem jövőre simán jó lenne nekünk is a fa szánkó. De idén bekötve, szaladgálva, farolgatva hatalmas élmény volt neki, de kellett a bekötés.
dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyerek? Ha még csak ülni tud, de kapaszkodni nem... Nekünk arra is jó volt a karfás fa. Kb. 3 éves korig. Utána a dupla sima fa szánkót használtuk.
dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam nincs egy éves, beköthetős műanyagot vettünk, később, ha ezt kinövi, akkor fából készültet veszünk.
dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a fa szánkóra szavazok mert sz tartós a műanyaga meg könnyen szétesik.
dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!