Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt érdemes ajándékokra költeni a gyerekeknek? Megszoktatok engedni egy 5 évesnek hogy szülinapra ő valaszon ?

Figyelt kérdés

5 eves kislanyomnak a karácsony után 2 het és jön a szülinap szóval kb ajandekdomping van ilyenkor.


Karácsonykor meg józan ésszel koltekeztem.

Szülinapra akartam kicsit többet vettem 20 e ert egy sétáltatos régió játék ponit de aztán pont szülinapján kiderult hogy rossz valami erintkezesi hibája lehetett.

Vettem meg neki 6 e ilyen macskás festő szettett mellék ajándéknak

De a fő ajándék rossz volt és elég kellemetlen volt ez nekem .


Ezért fogtuk magunkat ketten a lányommal aztán elmentunk a boltba.engedtem hogy szabadon valaszon.

A boltban lévő legdragabb játékot egy barbis matel szetnyithato lakoautott választott 28 e ért.

Apa penzet mar most szereti elkolteni.😀


Igazából nem vagyok gazdag,de úgy vagyok vele egyszer van szülinapja az évben akor miért ne.



jan. 14. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Lányomnak szintén karácsony után van a szülinapja.

Mindig csak apróságot kap,mert karácsonyra kapja a nagyobb ajándékokat.

Kivétel a mostani év.Karacsonyra kisebbet kapott,szülinapjára kapja a nagyobb ajándékot

Már elmúlt a szülinapja,de tőlünk meg nem kapott semmit,nemsokára rendelem meg az ajándékot neki.(130 euró értékben kap most ajándékot a szülinapjára,míg karácsonyra csak 30-ert kapott.szlovakiaban élünk azért írtam euróban.)

És nálunk nincs,hogy O választ,mi vesszük meglepetésnek az ajándékokat)

jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Kisfiamnak 14 nappal karácsony előtt van a szülinapja. Nem szokott olyan nagy ajándékot kapni, inkább karácsonyra.
jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Karácsonyra tőlünk kb 55 ezer értékben kapott.

A szülinapja tavasszal lesz. Egyenlőre egy fészek hinta (kb 15 ezer), egy Lego szett (kb 20 ezer), egy építő szett (kb 15 ezer) és két könyv (kb 10 ezer) van tervben.

Mi egyáltalán nem vagyunk gazdagok, igyekszünk spórolni, figyelni az akciókat. Karácsonyra kb szeptemberben kezdtem vásárolni. Most is az a terv hogy minden hónapban 1 ajándékot veszünk, hogy nem egy hónapban keljen mindent.

Nálunk sem választhat, az mondhatja hogy valamit szeretne, és akkor figyelem hol van jó áron. Karácsonykor pl egy 5000 forintos társast vettem egy akcióban 1000 forintért.

jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
A lányom elmondja, minek örülne és mi megkeressük, hogy hol és mennyiért elérhető a dolog. Ha olyan, amiről tudom, hogy néhány nap után tojna rá, mert a konyhai eszközökkel főz inkább, akkor nem veszem meg 20 ezerért a babaházat. De egy értelmes valamit, például oktató játékgépet már inkább megveszünk 8 ezerért , amivel kocsiban, otthon, váróban sokat tud játszani.
jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nekem igazából az a taktikam hogy a karácsonyi ajándék mindig kisebb legyen mert karacsony után tavaly volt kb 30 40% learazas sok játékra.

Ugye karácsonykor mindenkinek jó drágán adják el utána már jóval kisebb a forgalma.


De most valahogy idén semmi komolyabb learazast nem láttán karácsony után se.

jan. 14. 18:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő még nem fogja fel, mi mennyibe kerül, neked ha ez belefér, akkor jól van. Mi tényleg csak ünnepre veszünk ekkora ajándékot.
jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Én ebben az esetben a hibás játékot kicseréltettem volna, de újat nem kapott volna. Vagy eleve nem veszek, és ő választ a boltban.
jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Holnap megyek vissza remélem kicserelik január 9 vettem akor csak visszaveszik meg .

Blokk megvan.

Kíváncsi leszek ki e cserelik fény és hang funkció működik igazából csak nem mozog.

Azért lehet új elemmel is kipobalom előtte hátha az a baj.

jan. 14. 19:35
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem járunk együtt játékboltba, de igen, megkérdezem, hogy mit szeretne.

Lányommal nehezebb a dolgom, mert maga se tudja, muszáj meglepni. Kisfiamnak viszont konkrét elképzelései vannak. A lego füzetekből veszi, hogy legközelebb mit szeretne. Közepes készletre bólintunk rá, a többszázezres legót akkor se venném, ha lottón nyernék.

jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy demo módban van az a játék? nézd meg, lehet 3 állásos a kapcsolója, ON-OFF-DEMO
jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!