Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák,piszkált valaki...

Anyukák,piszkált valaki titeket,amikor nem dolgoztatok?

Figyelt kérdés
amiért gyerekkel vagy gyerekekkel voltàl otthon és kisebb- hosszabb ideig nem dolgoztál,kik bántottak érte? piszkálás,megjegyzések vagy mégtöbb. engem férjem oldaláról hárman ,anyja,nővére és párja, és saját anyám is,meg keresztapám,1-2 barát van aki tényleg nem néz le amiatt,és 1- 2 aki nem mondja,de gondolja. férjem nővére mikor a harmadik gyerekem fél éves volt már utalgatott,hogy már dolgoznom kéne,ő is korán visszament,de neki egy fia van.férjem látja,hogy munka nélkül is kiborulok nèha és sírok,mindig 5- kor kelünk,éjjel is felkelnek párszor,tényleg béna vagyok,nem tudom mások hogy bírják munka mellett.szóval volt aki beszólogatott nektek?
jan. 30. 04:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Nincs
jan. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
De hiszen dolgozol.. neked most az a munkád, hogy otthon vagy a gyerekekkel és ellátod őket, illetve a háztartást. Ha pedig kapsz csedet/gyedet akkor fizetésed is van. Egyébként marhára semmi közük hozzá, hogy mikor mész vissza a munkahelyedre. Akinek köze van hozzá az a férjed maximum, és ha nem sürgős visszamenned mert nincsenek anyagi gondjaitok akkor nincs is miről beszélni.
jan. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
58%

Senkinek nincs koze hozza.

Aki úgy érezte mégis van megmondtam vigyázzon a gyerekre mert bizony fél 4 kor kiteszik a szűrét ha nem érnek oda érte….

Normál munkahely meg 8 és fèl óra minimum és utazást nem is számoltam bele.Érdekes akkor màr jah nem úgy gondoltam 😁😁

jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
48%

És a gyereket amég dolgozol addig felteszed a polcra?

Ha megy is majd bölcsibe, oviba oda is el kell vinni, időbe érte kell menni, plusz az elején kb minden második héten otthon lesz betegen.

Kíváncsi vagyok szerintük milyen munkahely tűri el ezt hosszabb távon...

jan. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Senki, de én nem vagyok érzékeny lelkű, én bárkit elküldök a kva anyjába, ha olyanba szól bele, amihez nincs köze.

Plusz ezt sose értettem. Ha 22 éves dekoratív, üresfejű kislány lennék, akit a két szép szeméért eltart a palija, és egész nap körmöt reszelnék, akkor se lehetne hozzá senkinek köze, hogy mit csinálunk. Nem kell vele egyet érteni, de más emberek életét kvára nem befolyásolja, hogy te otthon vagy 2-3 gyerekkel, ettől nekik nem lesz se hosszabb, se rövidebb munkaidejük, nem ők tartanak el, akkor nem mindegy? Nem is értem mit problémázol ezen, küldd el őket a pitsába párszor, hamar leszoknak róla, hogy ezen témáznak.

jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, járj el önfejlesztésre, mert nagyon nem jó, hogy három gyerekkel még magadért sem tudsz kiállni és az asztalra csapni. Mi lesz mikor a szemét gyerekek (mert olyanok is vannak, de még mennyien) majd a tieidet kezdik a közösségben piszkálni akármi miatt? Mit gondolsz milyen védelmi eszköztárat tudsz átadni nekik?

Ilyen emberekkel egy levegőt sem kell szívni, nemhogy hallgatni őket. Beteggé teszed magad, ha hagyod, és a gyerekeket is. Mert ők látják, ha te nem jól.

jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy nem dolgozol? Hogy ne dolgoznál. Legfeljebb nincs élő munkaviszonyod. De az két különböző dolog.

Láttam én már karón varjút, meg olyan nagy szájú proletárt aki átlagban 1 év munkaviszony alatt jó ha 6 hónapnyit "dolgozott"

jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Így azért kevés az infó. Nem mindegy, hogy valaki otthon van gyeden és azért nem dolgozik vagy gyerek előtt se dolgozott, mondjuk már elég nagy a gyerek és még mindig nem dolgozik. Na meg ugye a másik oldal se, hogy a férj olyan jól keres, hogy megtehetik hogy a nő ne dolgozzon vagy kb éhen készülnek halni hó végén, de a nő akkor se megy el.
jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
8. Szerintem kérdező gyerekei már mind minimum ovisok.
jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk az érdekes ha az ovis gyerekhez kell éjszaka annyit felkelni, hogy a kérdező annyira fáradt. Én jelenleg a második trimeszterben vagyok, van egy kiskutyánk, éjjel vagy nem tudok aludni vagy miatta kelünk fel 2szer 3szor, dolgozok a munkahelyemen és csináljuk a vállalkozásunkat. Amúgy arra a válasz, hogy mások hogy bírják, egyrészt engem a fene feltörne ha nem csinálnék semmit, másrészt mindenki fáradt, de nem nyavajgunk
jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!