Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » V@n akinek 2.gyerek érkezése...

V@n akinek 2.gyerek érkezése után tönkre a házzasága?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gyerek van még,gondolkozunk a 2. Babán de az első után is majdnem rá ment a házasságunk (főleg a dackorszak miatt, egyet nem értés stb de túl éltük)

febr. 26. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Eszem ágában nem volna második gyereket vállalni, ha már az első is szétbrmolta a házasságomat.


Hogyne - plusz mindig annyi gyereket vállalj, akit EGYEDÜL el tudsz látni, mert válás után elég nagy százalékban nálad marad.

febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Határozottan igen. Akiket ismerek,kiégtek 2 gyerekkel. Szerintem egy 2-3 gyerekes se vállalná be ujra,ha újra kezdhetné.

Illetve más megközelítésből: tisztában vagy vele,hogy a cuki kisbabából kamasz lesz 10 év alatt? Aztán jönnek az igények: fagyi,pizza,hamburger a haverokkal,mobiltelefon,pár márkas ruha,cipő. Ezek a mai világban szerintem alap dolgok. Ne azért szülj még egyet,hogy aztán arról szóljon az életed,hogy ideggörcsöt kapsz ezektől a dolgoktól is. Akkor szülj,ha stabil a házasságod,és meg tudsz majd venni a gyereknek normális dolgokat. Rosszul vagyok azoktól a szülőktől a gyerekem osztályában,akik azon sirnak,hogy nem vesznek márkás cipőt a gyereknek,mert drága. Már elnézést,de egy átlag kutya kerül havonta annyiba,mint egy márkas sportcipő.

febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!