Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezért vagyunk itthon mi anyák...

Ezért vagyunk itthon mi anyák CSED-en/GYED-en?

Figyelt kérdés

Egy 1 éves gyereket felöltöztetni sétához tényleg megugorhatatlan feladat egy apának?

Néha a férjem egyedül leviszi a játszótérre vagy sétálni a gyereket, de csak ha én felöltöztetem. Ha nekiáll mégis, a fiunk meg ficánkol, nyűgös, akkor "ez nekem nem megy, akkor nem megyünk sehova".

Én meg, miután éjjel is alig alszom a kisfiam fogzása miatti kelések miatt, már idegességemben beszólok, hogy nem igaz, hogy nem képes felöltöztetni plusz segítség nélkül a gyerekét.

Erre megkapom: ő dolgozni jár, én meg ezért vagyok itthon.

Tényleg természetes, hogy egy apa nem tudja felöltöztetni a gyerekét? Meg nem is kell, mert ez az itthon lévő anyuka dolga?

Személy szerint a falra tudok mászni ettől a szövegtől.

Ugyanez a szöveg, ha etetésről van szó.


febr. 28. 15:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#17


Mintha csak én írtam volna. Mindenben a világon nekem kell dönteni, mindent nekem kell kitalálni. Magától semmi eszébe nem jut, max levinni a szemetet, de az is csak kapóra jön, hogy lemehessen cigizni.

Aztán akkor én is megkapom, hogy őrmester vagyok.

Ja, egy őrmester, akit köteleznek rá, hogy minden felelősséget magára vállaljon, ha akarja, ha nem...

febr. 28. 17:30
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem az. De neki te erre kellettél, így ezt várja el.
febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván meg tudná csinálni ha akarná (ha nem is "tökéletesen"), de feltételezem dolgozik és munka után kicsit nyűgösebb és türelmetlenebb.


Simán felöltöztetheted a gyereket, aztán átadod készen, hogy viheti. 🤷‍♀️ nem kell ezen ennyit problémázni.

febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%
Meg tudna ennél jóval többet is csinálni a nyomorult anyuka, de hol a határ? Majd a megrágott kaját és köpje a férje szájába? Apám minden este fürdővizet csináltatott anyámmal, és megmosdatta magát. Néhány lusta herében semmi szégyenérzet nincs.
febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
80%

És mi lesz, ha a kérdező visszamegy dolgozni? Akkor enni se ad nekik mert macerás, nem úgy esznek mint a felnőttek? Vagy ha nem ágytiszta még akkor pelusban viszi óviba meg pizsamában,mert anyuka délelőttös?! .

Ja és akkor anyuka vigye a háztartást, dolgozzon a munkahelyén, meg foglalkozzon a gyerekkel?

Egyenlőre arányban kellene elosztani a teendőket, mivel ő a társad, nem a másik gyereked

febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
64%

Hú,akik itt írják a baromságaikat azokra ne hallgass kérdező. Ők azok az otthon elnyomott nők,akik lábat csókolnak otthon és a husit leszedik a csontról a férjüknek,majd a szájukba adják. Utána meleg lábfürdőt. Anyám 2. Drága apámnak fájdogált a feje,persze filmezni nasizni,hobbizni volt erő,egész nap otthon volt,kihajította a földre a munkaruháit,majd megvárta míg anya hazaért a sokadik 12 órás műszakjáról hulla fáradtan este 7-re és közölte jó lenne,ha kimosnád. Egy gombot nem tudott megnyomni a rohadt mosógépen,anya drága meg szó nélkül ment és csinálta. Gyerekként balesete volt,agyrázkódás,varrni is kellett a koponyáját. Soha nem felejtem el,amikor feküdt szédülve aznap és apa meg pampogott neki,hogy el kéne talán mosogatni,gyerekként én mentem,kicsi voltam még,mert anya nem bírt. A lusta here apám meg addig filmezgetett. Na drága hozzászólók,ilyen családba éltek valószínű. Őszintén sajnállak titeket,mert majd munka mellett is tolhatjátok a szekeret 80 fele,ha betegek lesztek akkor is,ha kórházba kerültök akkor is. Kívánom,hogy egyszer tapasztaljátok meg az igazi férfi női kapcsolatot. Bár ennyi ésszel nem csoda,ha ennyi jutott,sajnos.


Kérdező,nem mennék a helyedbe azért sem,oldja meg szépen,nagyfiú már.

febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, miért mentél hozzá egy ilyen életképtelen, szerencsétlen pasihoz, és miért vállaltál vele gyereket? Nem hiszem el, hogy korábban ügyes, intelligens, szorgalmas férfi ekkorát változzon egy év alatt.
febr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
80%

Elmesélem nálunk mi van. A gyerek beteg és fogfájós, csak apát akarja. Férjem többször felkelt a gyerekhez,miután én nem kellettem neki. Most megyek melóba úgy hogy közben férjem épp pelenkát cserélt és elmondta mit ad neki enni( én dolgozom neki meg pont szabija van ígyvotthon tud maradni a gyerekkel). Teljesen ellátja, felöltöztwti,megeteti,beadja q gyógyszerét és játszik vele HOLOTT ő sem aludt sokat.

Igaz náluk az ő apja is mindenben segített így jó példát látott,de ez kéne alap legyen.

febr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%

Ja tényleg, ha alszik a gyerek, akkor lehet végezni a házimunkát. Igazad van kedves 18-as, nem 0-24 szolgálat kisgyerekkel otthon lenni. Csak 0-20

Nyilván voltál valaha gyesen. Ja nem.

febr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!