3éves nem alszik?

Figyelt kérdés
Sosem akar este lefeküdni, ha megkérdezem csak annyit mond "de nem alszok". Velünk egy szobában van, csak külön ágyban születése óta. Változások sem voltak, napközben sokat vagyunk parkban vagy játszótéren, a lefárasztással nincs gond. Fürdeni sem akar, le sem ül a kádban igazi kihívás megmosni. Enni sem eszik rendesen. Reggeli: két falat üres kenyér vagy müzli Tízórai: kihagyja Ebéd: kihagyja Uzsi: gyümölcs vagy krumpli püré néha keksz Vacsi: mint uzsira vagy semmi. Hisztizik és be se lehet ültetni a székébe csapkod. A nagy székre se ül le. Ordít közbe hogy nem eszik. Éhesnek sem tűnik mikor hajlandó enni. Amikor nem eszik mindegyj mivel kínálom rakhatok ki tejszelet azt sem kéri. Védőnő ajánlotta a béres cseppet, ha meggyógyul kezdhetem adni (most náthás, mióta ovis 2hét otthon 4nap ovi).
febr. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 3éves lesz áprilisban az evéssel nincs gond hálisten,fürdésnél ő is szokot ellenkezni de ilyenkor mindig kitalaljuk közösen hogy melyik kis állatkáját mosuk meg mer "büdi pl a kismacska lába"(műanyag figurák)

Aludni ő se szeret,ha mondom neki hogy megyunk aludni ellenkezik hogy ő nem szeret ilyenkor én azt szoktam neki mondani hogy jo akkor nem kell aludni de pihenünk es becsukjuk a szemeinket hogy ők is pihenjenek:)Szóval mi nem is "alszunk csak pihenünk"

Mindig este elmondom neki hogy időben elkel pihenunk mer holnap ovi(januartol ő is kár halisten imadja es csak 4napot volt beteg 2honap alat)

Elköszönök tőle este,joèt puszi:)

febr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha veletek alszik egy szobában, akkor lehet, hogy azért nem akar aludni, mert ti sem alszotok még...gondolom azért nem fekszetek le akkor, amikor a gyerek. Ez csak azért jutott az eszembe, mert az én lányomnak ugyan külön szobája van de akkor, amikor az apja nincs itthon, akkor velem alszik de addig nem hajlandó lefeküdni, ameddig megy a tv és én nem fekszem le. A saját szobájában minden gond nélkül elalszik úgy, hogy mi még órákig fent vagyunk és megy a tv is, pedig egybenyílik az ő szobája a miénkkel és az ajtó is nyitva marad résnyire. Ha megoldható, akkor próbáljátok meg neki a külön szobát. Ha nem, akkor sajnos nem tudok tanácsot adni.
febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Mert a világ olyan érdekes még este is, ti mindent csináltok, őt meg aludni külditek. Szerencsétlen attól fél, hogy tök jó dolgokból marad ki.
febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is akkor fekszünk le, hisz korán kelünk.
márc. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!