Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gáz füldugót használn...

Mennyire gáz füldugót használni a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2,5 éves egész nap rajtam lóg, és egy másodpercre be nem áll a szája. Hümmög, dúdol, vinnyog, valami hang minden jön ki belőle. És egész nap követ mindenhova, wc is. Minden igénye ki van elégítve, nem éhes, szomjas stb. Nincs baja. Szerintem unatkozik. De ha valamit játszunk azon is hamar kiakad és repül minden. 🫤
márc. 20. 10:13
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Még evés közben is hümmög. 🤯
márc. 20. 10:14
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem eléggé gáz. Ahelyett, hogy foglalkoznál vele, inkább úgy akarsz tenni, mintha ott sincs. Add inkább bölcsibe vagy oviba, jobb lesz ott neki.
márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg valami baja esik, nem hallod meg. Én biztosan nem tudnék nyugodt szívvel így lenni. De milyen szülő vagy te, úgy amúgy? :/
márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem gondoltál még rá, hogy autizmusra kivizsgáltasd magad? Nekem is hasonló a gondom, sok hang irritál, főleg az ember által kiadott (horkolás, csámcsogás). A horkolástól konkrétan agresszív leszek, kifordulok magamból. Én éjjel használok füldugót, mert a férjem horkol. De én a gyerek szobájában alszom egy vendégmatracon, mert így meghallom, ha felkel. Anélkül a horkolást áthallanám.
márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Én éjjel fuldugoval aludtam a férjem horkolás miatt, AMIG meg nem született a gyerek.

Azóta nem.

Biztos nem dugnám be a fülem éjjelre.

Nappalra meg duplán nem.

Azért két év alatt már rájöhettél, hogy egy gyerek zajos, nem vonulhatsz el a kabeddal és a kedvenc konyveddel pihenni.(Max ha alszik, de akkor sem fuldugoval)

márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gáz. Bármi baja eshet így. Írod hogy minden igénye ki van elégítve: hát a leírtakból ítélve biztos hogy nem, mégpedig a szeretet iránti igénye, illetve nem tanulta meg a biztonságos kötődést a rossz mintád miatt.
márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csináltam ahogy 5-ös. Amíg meg nem született füldugó a férjem oltárira horkol. Most meg hát ha nem bírok aludni picit meglögdösöm, hogy elforduljon és akkor nem horkol. Ez az ára mert nem hallom meg bedugott füllel, ha baj van.
márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%

4# Az autizmusnak semmi köze,ha zavar hogy pl. valaki hangosan recsegve csámcsog melletted nyitott szájjal vagy szürcsöli a levest. Ettől én is falra mászok és minden ismerősöm,mert tudom,hogy nem nevelték meg sajnos. Mi ez az autizmus fanatizmus itt? Ha már a kulcsot kettőre zárod az ajtóba is az lassan,ritka unalmas.:D


Kérdező,én azt gondolom nincs énidőd és besokalltál a zsivalytól,zajtól. Én amikor nincs segítség,egyedül vagyok és mellé beteg is,de pihenni nem tudom ki,akkor értem,hogy elrepülnék egy lakatlan szigetre egy pici csendre vágyva. Ahogy kialszom magam,meggyógyulok jobb. De nem vennék füldugót,ő nem tehet róla,hogy én nem vagyok toppon. Szüksége van rám. Füldugó helyett inkább menj el kikapcsolódni szerintem.

márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Kb minden gyerek ezt csinálja, a hiba nem benne van. Füldugó egy kisgyerek mellett... Hát inkább nem írom le mit gondolok rola
márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a férjem ilyen.
márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!