Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gáz füldugót használn...

Mennyire gáz füldugót használni a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2,5 éves egész nap rajtam lóg, és egy másodpercre be nem áll a szája. Hümmög, dúdol, vinnyog, valami hang minden jön ki belőle. És egész nap követ mindenhova, wc is. Minden igénye ki van elégítve, nem éhes, szomjas stb. Nincs baja. Szerintem unatkozik. De ha valamit játszunk azon is hamar kiakad és repül minden. 🫤
márc. 20. 10:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Óh, ha ennyire működne a füldugó, ahogy egyesek itt hiszik... Van néhány zaj, amit gyűlölök, sírásig lehet vele irritálni, és elárulom, nincs 100%os füldugó. Nagyon max tompítanak a zajokon. Bármennyi pénzt megadnék, ha létezne ilyen termék, ami mellett nem lehet meghallani egy 120decibellel ordító gyereket :D


Kérdező, kisgyerekes vagyok, engem a fiam által kiadott hangok hálisten nem zavarnak, de megértelek.

Olyan füldugót válassz, ami tanuláshoz, munkához készült. Ilyen pl. a Calmer (ez rendelős), de az Alpine márkának is van. Ezek csak a zavaró frekvenciákat tompítják le elviselhetőre, de amúgy hallassz mellette minden fontosat.

márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!