Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiúval beszélni kellene...

5 éves fiúval beszélni kellene, ha a fütyijével játszik?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon nyugtalanítja a dolog, és szerinte beszélgetni kellene a gyerekkel erről. Szerintem viszont egyáltalán nem nagy ügy, sokkal inkább természetesnek tartom. Nem arról van szó, hogy az oviban vagy bárki előtt mutogatná magát, hanem csak mikor azt hiszi, hogy egyedül van akkor fogdossa kicsit, de néhány másodperc múlva abbahagyja. Volt, hogy benyitottunk és éppen akkor kapkodva húzta fel a nadrágját, és látszott rajta, hogy kicsit zavarban van.

ápr. 13. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell vele foglalkozni.
ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a feleségem 8év után még előttem is szemérmes, melltartót is csak úgy cserél előttem, ha közben hátat fordít.
ápr. 13. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Értem, tehát a nők savazása a kérdés célja.
ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Abszolút nem az a cél. Nagyon szeretem, és boldogak vagyunk. Csupán gyereknevelési tanácsot, véleményt szeretnék.
ápr. 13. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod a gyereknek,hogy mások előtt ezt nem illik és senki előtt ne csinálja. Ha egyedül van nyugodtan fedezze fel a testét,ha kérdése van vagy panasza van, pl.csíp a pisi és azért nézegti akkor szóljon neked.


Ennyi.

ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Mi is kb azt mondtuk, mint az 5-ös.

Két fiam van, és mindkettő nagy érdeklődéssel van a saját kukija iránt kicsi kora óta.

ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog ez, a kislányok is fogdossák ám magukat nem csak a kisfiúk. :)

Mi annyit mondunk a gyerekeknek, hogy ez teljesen természetes dolog, mindenki csinálja és nincs ezzel semmi baj. De magánügy és akkor illik, mikor egyedül van valaki mások előtt nem. Megszégyeníteni semmiképp sem szabad miatta.

ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok békén a gyereket.

Max ha mások előtt kezdi csinálni, akkor kell elmondani, hogy nem illikasok előtt

De nálatok nem hiszem, hogy elkezdene nyilvánosan, hiszen írod, hogy szégyenlős.

ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleségednek keress erről olvasm@nyt,hagyja avgyereket ismerkedni magával.
ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Volt, hogy benyitottunk és éppen akkor kapkodva húzta fel a nadrágját, és látszott rajta, hogy kicsit zavarban van.”


Ez kicsit kamuszagú. Hacsak nem oltottátok már a gyereket, hogy ilyet nem csinálunk és szégyellje magát. Ha ilyen nem történt, akkor egy 5 éves gyerek nem fogja magát szégyellni azért ha fogdosása a saját kukiját.

ápr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!