Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiúval beszélni kellene...

5 éves fiúval beszélni kellene, ha a fütyijével játszik?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon nyugtalanítja a dolog, és szerinte beszélgetni kellene a gyerekkel erről. Szerintem viszont egyáltalán nem nagy ügy, sokkal inkább természetesnek tartom. Nem arról van szó, hogy az oviban vagy bárki előtt mutogatná magát, hanem csak mikor azt hiszi, hogy egyedül van akkor fogdossa kicsit, de néhány másodperc múlva abbahagyja. Volt, hogy benyitottunk és éppen akkor kapkodva húzta fel a nadrágját, és látszott rajta, hogy kicsit zavarban van.

ápr. 13. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%
Inkább másik feleséget keress, akivel nem csak otthon, este, sötétben lehet szexelni,misszionarius oozba, oral és anal nélkül. Tájékozatlan, tapasztalatlan prűd nő, a fiad a is ezt fogja belenevelni. Szörnyű lehet ilyen emberrel együtt kenni, persze ha te se tudod hogy milyen egy igazi szex, akkor lehet te boldog tudatlan vagy és örülsz hogy legalább az asszony engedi.
ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fontos erről beszélni de ne olyan leszidás módon. Csak magyarázd el neki mint ahogy az előttem írók gondoltak.
ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!