Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellene szednem/tennem,...

Mit kellene szednem/tennem, hogy jobban bírjam, jobb legyen a közérzetem?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányom, aki a mindenem és szeretném neki a 100%-ot nyújtani anyaként, de úgy érzem, lemerültem. Estére már nincs türelmem a millió "De miért" szerű kérdésekhez, a pörgéshez, futkározáshoz, ugráláshoz, hangosan énekléshez, stb. Tudom, hogy ez a normális, nem őt akarom korlátozni, had legyen gyerek, hanem engem kellene feltölteni, szeretnék aktívabb lenni és türelmesebb is, hogy minden kérdését megfelelően megválaszolhassam, hiszen kitől ismerné meg a világot, ha nem tőlünk?! Olyan anyukája szeretnék újra lenni, amilyet megérdemel, de jelenleg mintha minden elemem lemerült volna.

Szedek egy ideje magnéziumot és ashwagandhat is, de nem érzem hogy jobb lenne.


ápr. 20. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitamonoktól leszel jobban. Töltődni kell, kívülről. Több gyerek nelküli idő, több randi a pároddal, ha van. Bébiszitter vagy pedig a gyerek apja tegye oda jobban magát.

Járj edzeni, az is sokat segít.

ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedül / barátnőkkel töltött, magadra fordított idő hiányzik innen. Az rengeteget segít.
ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamész dolgozni sokkal jobb lesz, hidd el. Onnantól este azt a pár órát vígan kibírtam, napközben nem is látod. Annyit kéne tenned, hogy egy hétvégére leléptek apjukkal kettesben, vagy átadjátok a gyereket a mamának egy napra és ti töltődtök picit. Elfáradtál csak a gyerektől, belefásultál. De nincs baj veled! Ezen mindannyian átesünk.
ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!